Cum functioneaza?

Undelucram.ro este conceput pentru o utilizare cat mai simpla. Platforma gazduieste numeroase resurse online de informare, inclusiv instrumente de comunicare, articole, stiri, forumuri si servicii de interactiune sociala.

Astfel, structura site-ului este formata din mai multe sectiuni dupa cum urmeaza:

a) Sectiune dedicata gazduirii informatiilor despre companii, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Aceasta sectiune cuprinde, pentru fiecare companie listata pe site, subsectiuni de Forum, Evaluari, Salarii, Interviuri si Beneficii.

b) Sectiunea Ghidul salariilor, sectiune dedicata centralizarii articolelor despre piata salariilor din Romania.

c) Sectiunea Modele CV, sectiune dedicata centralizarii diferitelor modele de CV.

d) Sectiunea Stiri, sectiune dedicata centralizarii celor mai recente articole si stiri din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc.

e) Sectiunea Calculator salarii contine o aplicatie destinata a fi folosita in scopul unor simulari/estimari privind calculul salariilor.

f) Sectiunea Top Companii contine topuri realizate dupa diferite criterii: dupa evaluarea generala, dupa oportunitatile de cariera, dupa compensatii si beneficii, dupa balanta serviciu/viata personala, dupa management, respectiv dupa cultura si valori.

In cazul in care sunteti interesati de o anumita companie, aceasta poate fi cautata pe Undelucram.ro fie prin interrmediul barei de cautare "Cauta o firma", fie mergand direct la lista cu "Toate firmele".

Imediat ce ati gasit compania dorita, aveti posibilitatea sa cititi toate comentariile si evaluarile facute la adresa acestei companii si la mediul si relatiile de lucru din cadrul ei. De asemenea, aveti posibilitatea sa va exprimati propria opinie si sa evaluati compania respectiva in baza experientei dvs.

Descrierea principalelor module ce compun profilul companiilor pe Undelucram.ro:

EVALUARI
Un modul in care firmele pot fi evaluate conform unor criterii specifice, precum oportunitati de cariera, compensatii si beneficii, balanta serviciu/viata personala, management, cultura si valori; astfel pot fi acordate diferite calificative pentru fiecare dintre criterii.

SALARII
Un modul in care dorim sa exemplificam cu ajutorul vostru salarii specifice anumitor pozitii, precum si componente caracteristice salariilor. Contam astfel pe aportul vostru pentru a veni in intampinarea nevoilor celor ce sunt interesati de salariile acordate in anumite companii.

INTERVIURI
Un modul in care experientele avute la interviuri pot fi evaluate conform unor criterii specifice.

BENEFICII
Un modul in care pot fi evaluate beneficiile oferite de catre companii

Important: va rugam sa cititi termenii si conditiile de utilizare ale acestui site pentru mai multe detalii legate de informatiile gazduite si de contributiile pe care le puteti face.

Delta Recruitment

TATA Technologies Romania
Inginer ...

Alumatic

dencuandrei

Nu recomand, am fost la interviu pentru reprezentant vanzari unde imi spune ca nu mai este de ...

AMOMA

Florinescu

Endava

Miqtza

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

AMOMA

PinkFoxy

Express People

asss

sal care ar mai fiii si alte probleme

Manager de echipa
Easy Asset Management IFN ...
Agent vanzari
Aplast
Agent vanzari B2B
GLS General Logistics ...
Customer Support Agent
Teleperformance Romania

Au început înscrierile la ediția cu numărul 20 a celui mai mare târg internațional de universități din Sud-Estul Europei>>

Fiecare specialist în resurse umane se bucură atunci când a reuşit să-l selecteze pe cel mai bun candidat într-un post. Un moment mai puţin plăcut este acela în care un angajat alege să demisioneze[...]
Ana-Maria Brânză, Camelia Șucu sau Gabriela Szabó sunt printre speakerii naționali și internaționali care vor participa între 14-15 martie la cea mai importantă Conferință de Leadership Feminin din România, The Woman ce va reuni la Cluj-Napoca peste 500 femei lider[...]