Forum despre 2NA FARM

elena Vineri, 8 Martie 2013
Aveti grija cu firma asta, este in insolventa iar patroana este in ancheta penala.
Au ajuns la fundul sacului, si au pus angajatii sa-si faca pfa-uri, sa nu mai plateasca obligatii la bugetul de stat.
farmacia nu mai este ce a fost odata, nu mai sunt medicamente, oamenii sunt tratati foarte prost. nu s-a mai investit nimic, au acelasi aspect batranicios. Probabil se vor inchide, si nu-i mai intereseaseaza sa investeasca
pentru posturile de tesa, regimul e acelasi, pfa nu cim, si teroare cat incape
cei care mai sunt pe acolo, incearca sa ia ce se mai poate lua si vor pleca, dar cu buzunarele doldora...directorasii adica.
Daca va ganditi la un job acolo, mai bine NU! Sunt pe duca.
DanaB Marti, 9 Mai 2017

Numai directori si directorasi, care se pricep probabil la orice altceva in afara sa vina cu idei. Toata lumea isi paseaza responsabilitati, nu se ocupa nimeni de noi in locatii, se dau penalizari pentru ceva ce nu intelege nimeni, nu avem un drum clar de mers pe el, patroana nu se pricepe decat sa tipe. Marfa este insa sa fimindrumate sau sa ne bazam pe cineva de acolo de sus, nu. II vedem doar atunci cand mergem la traininguri sau cand venim dupa salarii, si suntem duse de nas. Probabil ca la ce salarii exista acolo sus, nimeni nu isi bate capul, mai putin anumite persoane, si alea depasite. Un esec total, ocoliti.