Forum despre A&B Activ Distribution

87 Marti, 8 Octombrie 2013

nu stiu pe ce criterii recruteaza aceasta firma dar stiu ca nu sunt seriosi pt ca am fost la interviu la ei iar personalul de la hr e total depasit de situatie,nici ei nu stiu ce vor azi vor absolventi de facultate istorie sau arhivistica maine vor doar cu liceul si tot asa......o firma care mi-a lasat un gust amar.

Gaby Marti, 22 Octombrie 2013
Buna seara tuturor...Am lucrat vreo 2 ani pe la ei. Cu studii superioare, aveam salariul formidabil de 850 ron net , dupa vreun an am ajuns la 920 de ron..Oamenii vor sa stai dupa program, sa vii eventual si sambata bineinteles fara a fi platit(ci ptr a ajuta compania). Nu e ok deloc. Va sugerez sa evitati aceasta firma..Sa nu uitam ca veti astepta o luuuuunga perioada de timp ptr a semna contractul de munca( eu una i l-am cerut lui za boss si mi s-a spus ca exista un motiv in spatele dorintei mele, un motiv de a-i fc rau daca imi permit sa imi cer dreptul meu de salariat). Munca o veti desfasura fie prin diferite locatii fie la depozit, unde va veti blestema zilele..Nu aveti decontat transportul, salariul de plateste de 2 ori pe luna...Ce sa va mai spun? Meritati mai mult de atat! Nu v-ati nascut ptr a fi sclavi!
ps:Aici se angajeaza pe banda!
alex Joi, 31 Octombrie 2013
ai stat 2 ani asa ca nu te mai plange , daca nu iti convenea ai fi plecat dupa o luna
Gaby Marti, 26 Noiembrie 2013
Cam ai si tu dreptate Alex, dar vezi tu cand esti la inceput de drum si fara experienta, mai induri si tu..Daca tu vrei sa auzi cat de minunat este la aceasta firma, bate la alta usa!Sau poate esti un alt securist din elita firmei..Iti propun un mic joculet...Uita-te pe anunturile de jobu-uri sa vezi ca A&B posteaza mereu..Oare de ce? Asa ca te rog, abtine-te de la comentarii care nu aduc informatii utile acestui site...By the way, lucrezi acolo?
Corina Marti, 26 Noiembrie 2013
Dragii mei, aceasta firma este ok daca o privesti ca pe o rampa de lansare, daca iti doresti sa inveti ceva. Si eu am stat aproximativ 2 ani si am invatat multe,(pentru ca am avut de la cine). Dar daca iti doresti sa avansezi, jobul asta nu-ti ofera prea multe posibilitati! Acum depinde de tine si ceea ce iti doresti!O seara frumoasa...
alex Miercuri, 27 Noiembrie 2013

Gaby , acum dupa ce am luat "cpntact" cu aceasta firma pot spune FARA EZITARE ca sunt niste caractere extrem de indoilenice , mediu de lucru lasand mult de dorit . intr un cuvant DA asa este nu merita nici macar sa te interesezi dar sa te si angajezi la ei . Apropo comunist cum m -ai facut tu nu sunt in nici un caz.

alex Miercuri, 27 Noiembrie 2013
apropo de lampa de lansare , da este o lampa de lansare incat sa iti doresti sa scapi de ei cat mai repede cu putinta nimic altceva