Forum despre A&G Med Trading

ADMIN - undelucram.ro Joi, 4 Octombrie 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma A&G Med Trading SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de A&G Med Trading.

geronimo Miercuri, 14 Noiembrie 2012

lucrez de peste 4 ani aici.
in cazul in care iti ies cifrele castigi mai bine de 1000 euro lunar, exista flexibilitate, totul se discuta , si ce imi place cel mai mult o mare libertate pentru agent.
In cea ce priveste sansele de promovare , exista, insa esti pus in a alege intre functie si bani dupa modelul bancilor.

Una peste alta rezultatele sunt platite mult mai bine decat in depozitele de top , iar daca iti faci treaba nu are nimeni nimic cu tine.
E ok sa lucrezi aici , nimeni nu plateste nerealizari.

pepinoshu Vineri, 14 Decembrie 2012
sunt o persoana care imi doresc sa am un job in aceasta companie,dar nu ca agent de vanzari,ci ca agent de livrari(sofer),asadar,daca este cineva care are o astfel de slujba acolo va rog sa-mi spuneti si mie cum ati reusit sa intrati,in ce consta interviul ,v-a recomandat cineva? e principiul nepotismului sau al pilelor?au probleme cu limita de varsta, sau vor si oameni seriosi,familisti, cu simtul raspunderii si asumarea cu responsabilitate a obligatiilor de serviciu?
multumesc daca-mi raspundeti
intrebare Joi, 31 Ianuarie 2013
Dar pentru cineva care ar avea posibilitatea de a ocupa o alta functie decat in vanzari in aceasta companie, ce fel de recomandari aveti?
geronimo Luni, 25 Februarie 2013
sal,nu sunt venituri mari, 1500-2000 in ambele cazuri
andrada Luni, 1 Aprilie 2013
intersante informatiii. multumim.
me Marti, 9 Aprilie 2013
Informatia cu 1500-2000 e valabila pt. cei carora nu prea le place performanta...tind sa cred ca e prea mult pt. ei. Cine face performanta castiga chiar bine...
geronimo Marti, 9 Aprilie 2013
Pe distributie se castiga mai bine? Sunt salarii mai mari exceptand managementul?E vorba de cei cu salarii fixe.....
depozit Joi, 2 Mai 2013
pentru cei din depozit, cel putin la Cluj-Napoca 850 lei. numa bine.
Just me Luni, 3 Iunie 2013
Nu stiu ce se mai aude la Bucuresti, pentru ultimii colegi-prieteni au parasit si ei compania. Vad ca la 2-3 luni apare pe internet anunt pentru reprezentant vanzari! Deci este de ...
arnica Luni, 9 Septembrie 2013
buna, tuturorva rog sa-mi dati si mie un feedback , daca merita aici o angajare si care sunt salariile pe Bucuresti/vanzari?(aproximative evident)va multumesc
geronimo Luni, 9 Septembrie 2013
1000 plus bonuri fix,0,8 comision daca iti faci targetul. spor.
Anonimul 28 Luni, 30 Septembrie 2013
Lucrurile stau cam asa: salar fix: 1000 ron, tichete de masa, telefon, mini laptop, masina acasa si o oarecare libertate de a putea daca ai o problema in localitatea in care stai ...
medic Duminica, 28 Septembrie 2014
Vad ca fac angajari, au deschide 20 de pozitii !
medic Luni, 29 Septembrie 2014
M-am intalnit cu un fost coleg ce lucreaza in aceasta firma si mi-a spus ca au fost plecari din firma si se fac angajari si ca vor veni in locul lor alti !