Forum despre AC HELCOR Pharma

amomimus Luni, 13 Octombrie 2014

Prietene bati campii , la 1 ce treaba are mama, tata , fratele ? 2 scrie in cv , 3, 4 aceeasi intrebare, 5 numai Dumnezeu stie, 7 scrie in cv ,9 se face analize de medicina muncii la angajare, 10 se vede , 11 cazier, 12 se apreciaza si ce treaba are angajatorul cu greutatea ,deci lasa ne prietene cu intrebarile tampitesi cu al tau barbuta, poate angajati ceva si voi

ac Marti, 14 Octombrie 2014
luigi vad ca tu ti cu ei,probabil tu faci angajarile,daca aveti 1500 aplicanti inseamna ca sunteti valorosi? insemna ca situatia din Ro este atat de grea incat oamenii vor sa munceasca chiar si in utima firma din lume(voi asta sunteti) intrebarile care le-ai enumerat mai sus sunt niste aiureli,daca va inregistreaza cineva si duce inregistrarea la cndc,itm etc s-ar putea sa nu mai aveti de ce sa mai angajati oameni ca o sa ramaneti fara obiectul activitatii
Giap Miercuri, 15 Octombrie 2014
Fostul anonim actual luigi viitor adela sau cum te vei semna tot ce se scrie mai sus,in cele 12 intrebari unele se gasec in in cv,altele nu au nici o relevanta si altele gen dizabilitati etc sunt pt cncd daca nu stiti cu ce se ocupa google it si o sa vedeti,dar pana la urma cine este helcorul si barbuta sa puna intrebarile astea la un interviu?1500 aplicanti din care 99,9 % nu au treaba cu domeniul medical,cauta in continuare firma oameni pt zone in care erau oameni noi,asta nu va puneti semne de intrebare de ce nu sta lumea la ei? De prea mult bine ?dezinformarea si pacalirea viitorilor angajati o sa atraga si mai multe comentarii aici din partea celor de care va bateti joc
haida ha Marti, 9 Decembrie 2014
Frati puturosi,daca vrea careva sa dovedeasca si ce spune haidati la treaba...sau este mai usor pe acilea sa dam din fleanca crezand ca mutam muntii?!
Madi Vineri, 12 Decembrie 2014
In sfarsit s- a facut putina curatenie in firma prin disponibilizare si sper ca noul management sa vina cu ceva nou....daca nu ne ducem in cap de tot . Oricum firma romaneasca - management romanesc si rulaj mare de oameni.
Ei nu inteleg ce inseamna aceste feedback uri , totul este numai dupa interesul lor .
Gibon Luni, 15 Decembrie 2014
Draga Madi bati campii. vrei mai multe detalii ma poti suna.
Gibon Luni, 15 Decembrie 2014

Draga Madi , esti prin firma si comentezi pe aici ca si cum ai fi afara? urat....f.. urat