Forum despre Accenture Romania

candidat. Sambata, 9 Noiembrie 2013
eu am dat testul vineri, si mi s-a spus k dureaza aproximativ o sapt pana ne da raspunsul
candidat. Sambata, 9 Noiembrie 2013
stie cineva in cazul in care vei trece de primul test de limba pt pozitia de Account Payable ce interviu / test urmeaza? si cam care este salariu pt un astfel de post in conditiile in care nu ai experienta?
clau Duminica, 10 Noiembrie 2013
ce salariu este pe Accounting officer -limba portugheza?
os Marti, 12 Noiembrie 2013
urmatorul test e interviul la telefon pt limba straina
cineva Miercuri, 13 Noiembrie 2013
si in cat timp te anunta dak ai trecut de interviul telefonic? presupun k dupa etapa asta, urmeaza ink 2 interviuri.. ce presupun acele interviuri, stie cineva?
os Miercuri, 13 Noiembrie 2013
Stie cineva cum e programul? Se sta peste? Te platesc suplimentar?
Raluca Miercuri, 13 Noiembrie 2013
Pt cei care au avut testul vinerea trecuta, aveti vreun feedback pana acum?
@Raluca Joi, 14 Noiembrie 2013
eu am dat testul vinerea trecuta si am fost contactata ulterior pt un interviu telefonic in lb. straina(spaniola) , pe care l-am sustinut ieri...
Raluca Joi, 14 Noiembrie 2013
Multumesc! si ti-au zis ce urmeaza? eu am avut testul marti.
me Joi, 14 Noiembrie 2013
stie cineva ce teste se dau pe franceza si rusa?
intrebare Vineri, 15 Noiembrie 2013
poate cineva sa-mi spuna cum e cu orele suplimentare pe proiectele de lb. spaniola? cat de des se sta suplimentar? si cam ce salariu ofera pt Accounts Payable/ General Ledger Clerk?
Desdemona Sambata, 16 Noiembrie 2013
Eu am fost de 2 ori la interviu la ei pe franceza si de fiecare data nu am primit nici un feedback, acum ca vad ca nici altii nu au primit, m-am linistit cu nervii capului.
os Luni, 18 Noiembrie 2013
Cei care au dat interviul telefonic saptamana trecuta, aveti vreun raspuns?
Mersi!
ana. Luni, 18 Noiembrie 2013
daca nu te-au sunat pana acum raspunsul este unul negativ
os Luni, 18 Noiembrie 2013
Sa inteleg ca tu ai primit un raspuns?
ana. Marti, 19 Noiembrie 2013
nu am primit nici un raspuns dar m-am consultat cu persoane care lucreaza acolo si mi-au zis ca de obicei pt un raspuns pozitiv raspunsul se da in 2 zile. acum nu stiu ce sa zic poate ca tu o sa ai noroc... suces in continuoare.
Raluca Marti, 19 Noiembrie 2013
A primit cineva raspuns pozitiv/negativ?
un candidat... Marti, 19 Noiembrie 2013
dupa interviul telefonic da, am primit raspuns pozitiv, au mai urmat 2 interviuri la sediul lor si acum urmeaza raspunsul final sapt viitoare...
Raluca Marti, 19 Noiembrie 2013
@un candidat...
Si la cat timp dupa interviul telephonic ai primit raspunsul pozitiv? si interviurile la sediul lor cu cine au fost?
@Raluca Marti, 19 Noiembrie 2013
dupa interviul telefonic m-au sunat pt urmatorul dupa 2 zile parca...la sediul lor am dat interviu cu HR si Managerul de proiect..daca sunt multumiti te contacteaza repede