Forum despre Accenture Romania

@Mt Luni, 25 Noiembrie 2013
mi-e mi-au ofertat 1800 net
bby Luni, 25 Noiembrie 2013
@Mt Eu am cerut 1400 si mi-a spus ca e ok, va fi mai mult de atat. Dar nu mi-au spus exact cat.

@@bby Am sunat mai devreme la ei dar nu raspund la telefon. Daca nu poti sa o lasi aici te rog, trimite-mi si mie adresa lor pe viorrik@yahoo.com .
@bby Luni, 25 Noiembrie 2013
verifica mailul ti-am trimis adresa lor.
accenture Luni, 25 Noiembrie 2013
pt ce post au oferit 1800 net?
question Luni, 25 Noiembrie 2013
ti-au oferit 1800 lei pt ca aveai experienta?
Curiozitate2 Luni, 25 Noiembrie 2013
Stie cineva cat se ofera pe G/L?
@question @curiozitate Marti, 26 Noiembrie 2013
pe GL 1800 am primit. nu cred ca e vorba de faptul ca aveam experienta de munca (nu in domeniu... dar am mai facut parte de AP ca sa zic asa). Cred ca e "standard" salariul. Pe AP/AR stie cineva cat se da?
Me Marti, 26 Noiembrie 2013
Pentru Accounts Payable pe Rusa, stie cineva care este salariul sau pana la cat se poate negocia? Multumesc
oferta Miercuri, 27 Noiembrie 2013
a primit cineva oferta de munca pt Accounts Payable spaniola? ce salariu au oferit?
intrebare Vineri, 29 Noiembrie 2013
Nu ne spune si noua nimeni de salariu au oferit pe AP sau AR pe spaniola?
niciun raspuns Vineri, 29 Noiembrie 2013
am fost sapt. trecuta la ultimul interviu pt AP/AR spaniola si trebuia sa primesc un raspuns final sapt. asta, insa nu am primit nimic...mai este cineva in situatia asta? ...daca nu m-au anuntat pana acum, banuiesc k o sa primesc un e-mail k am fost respinsa, cine stie peste cat timp...
daniela Vineri, 29 Noiembrie 2013
Buna seara, imi poate spune cineva care este oferta salariala ptr AP italiana?
Va multumesc
Madalina Duminica, 1 Decembrie 2013
Am o intrebare. Aveti idee in ce consta testul in engleza pe contabilitate? Ce tip de cerinte sunt?
Multumesc!
bby Luni, 2 Decembrie 2013
@madalina

testul de conta a fost destul de ok.
eu cel putin am avut sa spun ce informatii trebuie sa contina o factura, sa enumeri cateva mijloace de plata, cateva tranzactii usoare gen achizitii/cumparari cu TVA, o regularizare de TVA, si inca 2-3 probl mai simplute legate de niste facturi.
Q Luni, 2 Decembrie 2013
Adica nu e un test grila? Sunt intrebari si raspunsuri/ rezolvari la conta ?
Multumesc!
bby Luni, 2 Decembrie 2013
@Q

Nu sunt grila, dar mi s-au parut destul de usoare, mai putin aia cu regularizarea TVA-ului pe care nu mi-o mai aminteam f bine.
Madalina Luni, 2 Decembrie 2013
Multumesc bby! Si cat dureaza testul? Eu dau test si la franceza si la cotabilitate si eram curioasa cat timp ai la dispozitie?
Tu ai reusit sa te angajezi la ei?
Madalina Luni, 2 Decembrie 2013
Pentru ce post ai aplicat bby? AP / AR?
@ Madalina Marti, 3 Decembrie 2013
Testul dureaza cam o ora sau o ora si jumatate pt cel de limba straina unde sunt in general intrebari grila+ 1 mail pe care trebuie sa il scrii si cam 20-30 de min parca pt cel de conta care e destul de simplu asa cum a zis si bby.
Aida Marti, 3 Decembrie 2013
@ @ Madalina : la testul de limba straina e mail catre un cl sau vre-un eseu cv ?
Danke !