Forum despre ADM Farm

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 30 Martie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma ADM Farm, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managemnetul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de ADM Farm.

De asemenea, asteptam intrebarile voastre in speranta realizarii unui dialog constructiv.
Helen Luni, 1 Aprilie 2013
ADM FARM,o companie cu oameni valorosi si deosebiti!
Helen 1 Luni, 1 Aprilie 2013
E ok compania,nicio companie pharma nu plateste nerealizarile!!!
Er Luni, 1 Aprilie 2013
Sunt mandra ca fac parte din aceasta companie.
Cleopatra Luni, 1 Aprilie 2013
7 ani de experienta in cadrul companiei.Multumesc ADM Farm!!!!!
adi Joi, 4 Aprilie 2013

Pana la urma care e realitatea?
Vad ca angajeaza agenti in Bucuresti.Cei care au plecat de ce au plecat?Ce conditii de salarizare au?
Dati-mi mai multe informatii.

Rvt Joi, 4 Aprilie 2013

ADM Farm ocupa locul 6 in piata pharma,este o companie care pune accent pe oameni si pe performanta.Conditiile sal sunt f bunein comparatie cu alte companii din domeniu.merita incercat iti spun din propria experienta(am la activ 8ani in acesta companie).Au plecat 2 agenti ptr propria afacereai al 3lea agent a avansat in pozitia de ASM

Edy Joi, 4 Aprilie 2013
Salutare,compania este ok din toate pct de vedere(echipa,sefi,portofoliu de produse ,zona,etc)de ce nu incerci?"Balamuc"nu este si este o mare diferenta intre producator si distribuitor.
geronimo Duminica, 7 Aprilie 2013
salut, lucrez in a&g ,vand 600000,, si primesc intre 5200-6000, e mult sau putin raportat la adm sau alte depozite .....?
ms.
Steff Duminica, 7 Aprilie 2013
Salutare,depinde ce zona deservesti in A&g ,si imi este greu sa cred ca primeste banii mentionati de tine doar ptr obiectivul vanzari..alte obiective nu mai ai de finalizat ?
geronimo Luni, 8 Aprilie 2013
salut,lucrez intr-un judet mic din nord-vest, primesc atat pt. realizare de 120% la suta vanzari -incasari, 400000 sunt in medie producatori de generice ,unde avem un bonus de 0,04 %.sa inteleg ca e ok? ce inseamna la voi venituri occidentale?daca trec la adm sau eurofarm este posibilitatea sa castig mai bine?
ms.
petra Luni, 6 Ianuarie 2014
cica s-a vandut.este adevarat?
nvm Sambata, 18 Ianuarie 2014
Cica asa se zvoneste ....asteptam informatii de la ultima sedinta ....noi nu stim inca nimic oficial
viorel Sambata, 7 Iunie 2014
Ce salariu are un agent?
Aveti idee de ce firma nu a publicat profitul pt 2013?
Ceilalti distribuitori au publicat rezultatele pe site la Min de Finante. Multumesc anticipat.
doar eu Miercuri, 6 August 2014
Stiti cumva cam ce grila de salarii sunt la Credit Control? Multumesc!!!
Nicu Joi, 7 August 2014

Pe vanzari nu se fac angajari, doar la credit control?

sergiu Miercuri, 24 Septembrie 2014
Ceva noutati ?
costel Joi, 25 Septembrie 2014
Ceva noutati?
carmar Vineri, 3 Octombrie 2014
ce stiti se da salariu compensatoriu si daca iei somaj si daca iti dai demisia ? Concediul se plateste care a mai ramas?
gicu Miercuri, 8 Octombrie 2014
ce salar are un agent in Cluj?