Forum despre Agis Computer

ADMIN - undelucram.ro Joi, 28 Iunie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Agis Computer, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Agis Computer.

Livia Luni, 14 Octombrie 2013
Stie cineva cat este salariul la ei si in ce consta interviul? Am un interviu la ei si nu stiu ce sa fac. Astept raspuns.Multumesc anticipat
Sandu Luni, 14 Octombrie 2013
Pai.. du-te la interviu, ce altceva poti sa faci?
Livia Luni, 14 Octombrie 2013
Vin din alt oras special pentru ei si nu stiu daca merita. Stiu ca sunt foarte multe tzepe in call center si mi ar fi placut sa am o idee daca sunt ok.
cunoscator al fenomenului Luni, 14 Octombrie 2013
daca e callcenter sigur e atmosfera de plantatie si salariu mic..
daca n-ai probleme cu aceste aspecte mergi la interviu si revino aici si contribuie
Gina Luni, 14 Octombrie 2013
Asta mi e teama si mie ca , din pacate, am vazut ca unii ofera salarii f mici gen 600 ron sau nu fac contract daca nu implinesti un anumit numar de vanzari. Am fost sunata si eu de ei si am mari dubii.Am mai lucat in domeniu si stiu ca este atmosfera de plantatie si salariu mic :) Daca ma voi duce, va voi impartasi experienta mea. Sper sa primesc de la voi informatii mai multe despre ei. O zi frumoasa!