Forum despre Agricover

GICU Vineri, 10 Mai 2013
Poate cineva sa ne zica cum e la Agricover ? Salariile pentru salahori sunt mizerabile dar in rest par cu multi, foarte multi bani (sediu, alea-alea)
GICU Vineri, 10 Mai 2013

Nimeni nu stie?

vasile Miercuri, 29 Mai 2013
Este un loc de munca sigur, Salariile sunt minime pentru cei ne calificati 650 NET. Iar pentru cei calificati pornesc dela 700 pina la 1500 poate si mai mult.Plus bonuri de masa cate zile lucratoare ai lucrat.De sarbatori bonuri cadou 150 RON. Se fac cam toate meseriile in Baze si Silozuri de la matura pana la meseria pe care o ai si ceve inplus.
Orele suplimentare se recupereaza in functie de necesitati pana la sfarsitul anului.
Voicu Joi, 16 Ianuarie 2014
Venituri peste minim la anumite munci si peste medie la altele.
Acum normal daca nu te-a dus capul sa faci mai multa scoala sau ai fost puturos nu te astepta sa-ti dea Agricover bani multi ... Nu! Dar daca ai carte ai parte :-) Defapt asta e valabil cam in orice firma.
Managerii sunt de toate tipurile (de la open minded la bun de aruncat de la et.6)
Este mai bine ca in alta parte si prin faptul ca sunt mari ... undeva la 600 - 700 de angajati.
anny.anny Marti, 22 Aprilie 2014
Buna! Cine cineva cum este atmosfera in aceasta companie? Este o atmosfera ok> sau apasatoare? si daca stie cineva ce presupune la ei un interviu pt "customer care"? ms!
Akela Vineri, 10 Februarie 2017
Despre Agricover Credit IFN cineva cu pareri????? Conducere,salarii,bonusari,mediu de lucru....??? Produse??? Targete???