Forum despre Allianz Managed Operations & Services SE Munchen Sucursala Bucuresti

george Joi, 8 Mai 2014
vreau si eu sa stiu mai multe.cineva poate oferi detalii?vorbesc germana la nivel nativ.am aplicat la ei prin bestjobs, insa niciun raspuns.
Sfat Duminica, 11 Mai 2014
Atmosfera este in general ok, oamenii incearca sa fie prietenosi si cum totul este relativ la inceput exista sanse sa poti sa cresti. Toate cu conditia sa nu ai de-a face direct cu sefa de filiala, care este de o aroganta fara limite, fara nici un pic de intelegere fata de diversitate si care are o parere grozava despre ea insasi, cu comentarii nesarate care nu isi au locul, preferand ironia acra.
Robert Vineri, 23 Mai 2014
stie cineva salariile pentru tl?
Eu Joi, 29 Mai 2014

Munca multa si daca o faci ti se spune ca ai fi putut mai mult. Evaluarea angajatului se face dupa ureche. Salariile sunt ok.
Legat de mediul de lucru, acesta depinde foarte mult de departamentul in care te afli.

Rares Marti, 10 Iunie 2014
Ce inseamna salarii ok?
Coco Marti, 16 Septembrie 2014
Stie cineva salariul pentru back office support?
AM_Cojocaru Marti, 12 Ianuarie 2016
Din nefericire, pot confirma afirmatiile de mai sus, postate de utilizatorul „Sfat”, in Mai 2014. Mai jos cateva informatii: Companie plina de juniori de la a la z; ...