Forum despre Alstom Romania

tanta Miercuri, 22 Mai 2013

Care sunt salariile? mediul de lucru! Am aplicat pt. postul de Inginer testare software, ma interesau detaliile enumerate mai sus! Numai bine!

Andrei Marti, 11 Februarie 2014
Alstom Grid nu e acelasi lucru cu Alstom TRANSPORT! La Alstom Transport se lucreaza pe partea feroviara: Metrou respectiv CFR, iar Alstom Grid e pe (transport) energie electrica. Din cate stiu Alstom Transport e pe val, are contracte cu Metrorex si CFR pe durate lungi.
monika Marti, 11 Martie 2014
e acelasi lucru cu ALSTOM Infrastructure Romania Ltd.?
Alx Duminica, 16 Martie 2014
poate da cineva mai multe detalii despre Alstom Transport? Unde isi au sediul, eventual posturi disponibile. Multumesc anticipat.
EU Miercuri, 19 Martie 2014
Alstom Transport are vreo 2 sedii prin Bucuresti: unul la capatul liniei de metrou din zona Industriilor cum i se spunea o data si un sediu nou nout la Razoare, unde era restaurantul preferat al lui Basescu, Golden Blitz. Posturi momentan nu prea vad pe bestjobs. Si raspunzand si intrebarii de mai sus...Alstom TRANSPORT nu e acelasi lucru cu Alstom Infrastructure Romania Ltd.
tky Miercuri, 9 Aprilie 2014
ceva detalii legate de mediul de munca in Alstom, divizia care se ocupa cu generatoare ?
rusu Joi, 12 Iunie 2014
Salut, detalii pentru pozitia de buyer? multumesc
Neku Vineri, 19 Iunie 2015
La Alstom General Turbo, cei din Berceni salariile sunt 1.500-2.000/net cu program 6-14/14-22.
Probleme cu stressul si formalitatile exagerat de multe. Francezii sub 3000E nu lucreaza in aceste conditii.