Forum despre Andami Comp

a lu tomescu necredinciosu Luni, 15 Aprilie 2013
o dam in jale "mare pacat" .... uuuuuuuuuu sa plangem uuuuu in 20-30 +100 ani o sa murim totiii, .... o sa ne cada o caramida la promotie emotionala in cap , si o sa ne ingroape pe totii "mare pacat" o dam in jale . daca gasiti un job mai bun pe lumea ailalta sa postati eu caut pe lumea asta da nu gasesc ceva ka lumea
Uuu Joi, 18 Aprilie 2013
Se faceau k se joaca de a angajarile, culmea e k pe mine m- au tot chemat de cateva ori intr o luna, ma sunau foarte repede sa mai vin, am dat test, dar cred k se jucau sau chiar radeau de noi....Am dat si cu RF dir. de res umane si cu dir. Executiv.... Mai bine ca la vad acum pe site ma ingrozesc
ciprian Sambata, 20 Aprilie 2013
Nu le mai da nimeni marfa fara bani avans. Acum cumpara marfa de la Lafarge prin alta firma ... se pare ca tot a lor.
uuu Duminica, 21 Aprilie 2013
sa dus totu de rpa omeni a ajuns la disperare sa ajuns sa sara depe cladiri csasi ia o parte din muncasa dupa care in minutu 2 dat afara dar restu nuimai vede cu siguranta , rusine///// mare,pacat ca,poate sa le fie tata.
da Luni, 22 Aprilie 2013
Uuuuu
mai scrie o data
suliman pasa Luni, 22 Aprilie 2013
rusine sa va fie tineti oamenii sechestrati in biroul asa zisei patrone pana la ora 22 seara o sa sesizam organele de politie savina sa faca verificari RACORA VA SPUNE CEVA ?
MAX Luni, 22 Aprilie 2013
LA VOI TOTI SUNT HOTI DAR VOI CUM SUNTETI ? SALARIILE NEPLATITE DE TREI LUNI SE POATE ASA ESTE BATAIE DE JOC CU CE SA TRAIASCA OAMENII NOI NU AVEM AMANTI SAU AMANTE SA NE INTRETINA CA NU SUNTEM ASADE FRUMOASE CA RALUCA FUEREA DOINA MIRCIOI SIMONA ROABA SI PITESTEANCA CRISTINA NEGULESCU CARE CIND S-A ANGAJAT PLANGEAI NTRUNA CAO TUTA
SUBE Luni, 22 Aprilie 2013
DRAGI COLEGI HAIDE SA NE UNIM SA-I DAM IN JUDECATA ASACEVA NU SE POATE SE URCA OAMENII PE CLADIRI SI AMENINTA CA SE ARUNCA DE ACOLO DACA NU -SI PRIMESTE SALARIUL NE-A MITICATI-AU DAT SALARIUL PE LUNA IANUARIE OPRIT ABUZIV FARA NICI O JUSTIFICARE .TREZITI-VA OAMENI BUNI VINE PASTELE SI NU O SA VA DEA SALARIUL CA DE CRACIUN O SA NE LASE IAR PATRONII ADRIAN MIRCIOU SI DOINA MIRCIOI VOR PLECA IN TARILE CALDE SI O SA SE INTOARCA SI OSASPUNA CA NU S-AU ODIHNIT CI A MUNCIT A A SCRIS E-MAILURI PENTRU BINELE NOSTRU ALTUTUROR.
me Miercuri, 24 Aprilie 2013
Breaking news: Acasa pana pe 13 mai.
doar eu Joi, 25 Aprilie 2013
sper sa nu mai citeasca nimeni acest site... sunt numai minciuni... vedeti-va de treaba... ANDAMI a fost, este si va fi in continuare!!!!f
doar tu Joi, 25 Aprilie 2013
asta s-o crezi tu si ceilalti de la varf...andami o sa mai existe doar la capitolul FALIMENTE.
Ce dracu mah voi astia din palatul de clestar chiar asa de incuiati sunteti?...cum o sa dati oamenilor salarii din moment ce voi nu aveti ce vinde? Cum o sa gestionati reclamatiile care vin de la ITM, sau pt ei aveti bani de spagi?
Vine furtuna!!!
Eu si restu....care vrea sa m i se alature Joi, 25 Aprilie 2013
Sa va fie rusine la toti. Dc sunteti oameni cu caracter puteti sa va rezolvati altfel problemele. Defapt care este problema principala? Salariu? Falimentul? Insolventa? Stocul de marfa? Vorbele din piata? Deci chiar nu va inteleg. Cand ati primit banii la timp tot ati comentat,cand ati avut marfa din belsug nu ati vandut, cand ati luat tepe nu va interesat sa recuperati paguba si ati mers pe ideea ca ziua trece si leafa merge. E uite ca nu mai este asa si nu va mai convine. Mai intai uitati va cum v ati facut voi treaba,dragi colegi, si apoi sa vorbiti vrute si nevrute. Stiu ca e greu fara bani la timp dar haideti sa trecem cu totii peste aceste momemte si sa ne multumim ca avem un serviciu totusi. O sa luam si banii la timp dar trebuie ca si noi sa punem osul la treaba serios si sa nu ne mai doara undeva. Credeti ca pentru sefi este usor? Da, posibil ca nu duc grija zilei de maine, dar cum iti asterni asa dormi. Cine nu va lasa sa fiti si voi stapani pe afacerea voastra? Haideti sa nu mai judecam in nestiinta de cauza si doar sa ne dam cu presupusul ca nu ne face bine deloc. Faceti va singuri 2 minute o autoevaluare si o sa vedeti ca putem intelege si trece peste aceste momente. Haideti sa ne 'bucuram ca avem un loc de munca de unde avem de primitbni. Daca nu ? De unde am astepta salariul? Daca ati gasit raspunsul stiti ce aveti de facut. Sa nu credeti ca sunt paranoic dar trebuie sa vedem si altfel lucrurile. Sper sa nu ma injurati preatare pentru ce am scris dar sa stiti ca nu sunt o persoana importanta in firma. Cu respect pentru voi dragi colegi si ...pentru sefi (doar 2 ca atati avem si sa va intre bine in cap acest lucru)
tu si restu..in plm Vineri, 26 Aprilie 2013
Dupa cum scrii sigur si gandesti ai doua clase sau ai crescut la tara.Esti sclavul ideal pentru acest gen de firma, probabil visezi si la o statuie dar ai grija la porumbei.Iti place sa traiesti in genunchi?,n-ai mandrie?n-ai onoare? stai si umileste-te in continuare.(valabil si pentru ceilalti).
Pentru Ei esti un nimeni ,un nimic indiferent daca ai limba mare sau nu. De sarbatori ai sa-ti ciocnesti ouale iar Ei o sa petreaca,ca de obicei.
Multe succesuri iti doresc.
un fost angajat Vineri, 26 Aprilie 2013
Imi pare rau de cei care nu si-au primit salariile. Asa de tare ma bucur insa de iminetul faliment a coanei mircioiu. sper sa ajunga sa tipe la pereti in curand!
LN Vineri, 26 Aprilie 2013
am plecat nu am mai suportat, sfarsitul lui andami este aproape. va paste falimentul sao vedem de unde mai ia salariu
user Vineri, 26 Aprilie 2013
nici de pasti nu ne da salariu ne lasa ca de craciun fara un ban in buzunar d-zeu sa le ajute la toti sefii din andami
Atentie! Vineri, 26 Aprilie 2013
Instiintare: Cei ce lucreaza la Andami nu vor primi salariile pana Marti (se va baga un singur salariu nu doua cum trebuia). daca nu Marti atunci prima saptamana dupa sarbatorii. Asa ca nu mai asteptati.....(degeaba) .....
tu Vineri, 26 Aprilie 2013
Dumnezeule SR, nu inteleg mai nimic din ceea ce spui!
CR Sambata, 27 Aprilie 2013
DE UNDE SALARII JOISEARA MI AD FACEA CRIZE CA NU AVEA BANI SA ACHITE BO SCADENTE SI LEA TRIMIS PE MI SI SR SA ADUCA BANI. VAI DE CAPUL LOR. DIN CAUZA LOR AU AJUNS ASA CA AU PACALIT CLIENTII.
df Sambata, 27 Aprilie 2013
din sursa sigura nu sada bani///////// poate peste trei saptamni;;;;;;'/'/