Forum despre Andami Comp

salariu Vineri, 24 Mai 2013
salarile se da numai pe aprilie, cum sadat si prima,luna cnd vati angajat.celalante se uita''';;..,//asta e firma.,,..,.sati ia bani, nu sati dea.
loko Sambata, 25 Mai 2013
Ai dreptate targietu nu se atingie, .Dar un muncitor cnd vine sa angajeze ,si intra pe sait sa stie unde vine, si la ce sa astepte,.MUNCA MULTA BANI PUTINI .SI DACA MAI POATE SA TIA SIPAIA.acista e firma .sa stie TOTI CARE O CUNOSC. Vnit;sa va angajati si sa loati salarile la 3 luni.
bajoc Sambata, 25 Mai 2013
Bajoc sa nuspun.dragi fosti colegi /. IAR VADAT BABII, LA TIMP pe 25 ATII FURATO SI DE DATA ASTA .SUCIES.SCLAVILOR,CA,NU INTELEGIETIca, se bat joc de voii.ASA VA CONSIDERA.;;''///////
lala Sambata, 25 Mai 2013
pariu ca, sefacie,17.
pariu Sambata, 25 Mai 2013
Hai ma ca va baga bani astazi daca are timp
respect..... pentru oamenii adevarati Sambata, 25 Mai 2013
In 2004 cand oamenii erau tratati la fel ca acum,cand cele 2 "mari directoare" mergeau in papuci de plastic cu sacosa de rafie in mana, au existat 5 oameni care au pus mai presus decat banii , MANDRIA DE A FI OM, care nu au acceptat sa fie calcati in picioare ,batjocoriti si umiliti si ce credeti ca au facut? SI-AU DAT TOTI DEMISIA
In viata nu se rezuma totul la bani......daca ajungeti ca "ei" :)))......milionari:)))
respect..... pentru oamenii adevarati Sambata, 25 Mai 2013
acei oameni se numeau REPREZENTANTI VANZARI
loco Sambata, 25 Mai 2013
asa MILIONARI \\\sa tot munciesti la iei. inloc sa tefaca sa zinbesti te fac ultimu om din mediu de lucru sa plingi sa dai demisia ,sa numai dea salarile din urma,si daca se poate,nimic.ASTIA.SNT [MILIONARII] DIN [ 2004]
teo Luni, 27 Mai 2013
NU RECOMAND SUB NICI O FORMA
este o firma total dezorganizata, nu dau salariile, intarzieri cu lunile, iar cand la dau mai adauga cate o anexa la contract ca sa-ti mai scada din bani....
intr-adevar uneori nu ai de ales si satai pana cand iti gasesti in alta parte... dar este de recomandat sa nu intri in cercul lor...
NU DAU SALARIILE...
INTARZIERI CU LUNILE...
semnat: Echipa de vanzari
rusine... Luni, 27 Mai 2013
Noi care avem familii de 1 iunie din putinul pe care il avem ne vom bucura si ii vom bucura pe cei datorita carora traim pe acest pamant;COPIII. Ne pare rau ca voi cei 2 M ne veti invidia dar ce sa facem noi nu traim degeaba pe pamantul asta in schimb voi Da.
SA VA FIE RUSINE!
Ar trebui sa va scuip dar si scuipatul meu are mandria lui!
pentru "'batausul de femei"" i-ati un hamster ca e mai frumos decat broasca de langa tine!
tare Miercuri, 29 Mai 2013
Auzi hamster mai frumos ca broasca
curios Vineri, 31 Mai 2013
Este cumva linistea dinaintea furtuni ?
final.... Luni, 1 Iulie 2013
Ati ajuns unde trebuia sa fiti de mult.Acolo va e locul.
cip Miercuri, 3 Iulie 2013
Insolventa se pare ca a fost declarata ieri 02.07.2013.
em Vineri, 5 Iulie 2013
Ce va ma agitati asa mai? Sa terminat gata si vad ca pe multi dintre voi va bate grav limba romana cred ca nu aveti nici cat trenul clase.Succese la noile joburi si vedeti sa nu picati din lac in put.
Insolventa Vineri, 5 Iulie 2013
Anunt pentru nestiutori: Cei care vor mai lucra sau au de recuperat bani pe lunile anterioare nu vor mai primi nimic. Pentru nelamuriri contactati un avocat sa comfirme ce am spus. Cand mergeti la avocat asta este numarul de dosar 21942/3/2013 . Apropo, insolventa sa declarat pe data de 03.07.2013 si are ca materie juritica : FALIMENT!!! Si eu sunt unul dintre cei care au pus botul si am lucrat pana la final si am luat teapa cu vre-o 3-4 salarii.
eu ca toti celilati Vineri, 5 Iulie 2013
oare madame stie ca sa redeschis siteu? si va rog, daca stiti de unele si altele, va rog sa scrieti, ca poate asa vede si firma de insolventa si se va ocupa de caz mai indeaprope, iar firma o gasiti daca veti cauta dosarul de mai sus.nu de vor primi salariile restante mai repede, dar macar se vor mai pune niste bete in roate, in calea iluminarii lor
am revenit Vineri, 5 Iulie 2013
si salariile se vor recupera, sunt obligati prin lege daca vor sa mai faca u,,, cu firma asta
Insolventa Vineri, 5 Iulie 2013
Nu se vor recupera salariile deoarece le primul loc sunt Creditorii(adica bancile) pe locul doi este Statul si pe locul trei sunt angajatii. Va puteti interesa la orice avocat,jurist si la ITM. Am fost deja peste tot. Noua ,angajatilor nu ne mai ramane nimic. Am verificat conturi, fonduri garantare....etc...Prea tarziu din pacate. Singura solutie este ca sa ne aliem cu directorii de la Bucuresti sa o faca pe madam sa inteleaga situatia noastra cu familiii copii..
Si sa ne dea banii de la ia. Nu se mai pot plati Legal , salariile catre angajati pana in data de 15 noiembrie pana nu vine administratorul judiciar. Directorii de la Bucuresti nu stiu ce ii asteapta si pe ei. Tot cred ca va fi bine....