Forum despre Andami Comp

u Vineri, 6 Septembrie 2013
incepeti sa faceti toti sesizari la ITM
Au Vineri, 6 Septembrie 2013
Am fost la ITM si nu pot face nimic. Numai cei de la ministerul muncii mai pot face ceva.
Atentie! Vineri, 6 Septembrie 2013
A iesit lista cu creditorii inscrisi la masa credala. Sunt 80 persoane din care 20 sunt mainile drepti ale patronilor iar 30 sunt angajati si 30 sunt firme. Administratorul nu a inscris pe toata lumea si nu se mai poate face nimic! :-(((
Atentie! Vineri, 6 Septembrie 2013
Deci cine a luat toti banii la zi? :-)))
Atentie Vineri, 6 Septembrie 2013
Si-a luat banii
Atentie! Vineri, 6 Septembrie 2013
RF nubapare pe acea lista. Doar FF CR si altii. Deci cine a primt banii la zi? :-)))
1 Vineri, 6 Septembrie 2013
cine stie unde este tabelul cu cei de la masa credala
1 Duminica, 8 Septembrie 2013
repet si eu intrebarea, unde este tabelul celor inscrisi la masa credala?
Ee Luni, 9 Septembrie 2013
Cum este dragi fosti angajati? Va luat Doamna si Prime Insol ..maul? Stiati ca firma de insolventa era obligata prin lege sa va inscrie pe toti fostii angajati la masa credala?
1 Luni, 9 Septembrie 2013
k, a citit careva leagea insolventei? daca seara va plictisiti, descarcati-o si poate veti intelege mai multe si nu veti mai sta toata ziua pe acest site si ati face ceva
Io Joi, 12 Septembrie 2013
Am lucrat la Andami o perioada scurta de timp. Minciuni, mirciuni, minciuni....asta este Andami
E Joi, 12 Septembrie 2013
Hai astia care au citit legea insolventei. Ce ati aflat? Nimik
1111 Vineri, 13 Septembrie 2013
Cei care au de primit salarii pe luna Iulie o sa ii primniti curand numai ca o sa aveti niste surprize de proportii maxime. Madam M a depus niste acte la firma de insolventa cum ca am avea niste salarii de recuperat cu 80 % mai mici decat in realitate. Oameni buni trezitiva in al noualea ceas. Hai sa ii dam in judecata pe cei de la Prim I si pe Mizerabila asta mincinoasa ca nu o sa mai primim nimic chiar daca legea spune.... Stiati ca daca madam doreste firma poate sa intre in reorganizare dupa 3 ani si in tot acest timp nu veti mai primi nimic de la masa credala?
1 Duminica, 15 Septembrie 2013
pai si cine e fraier sa accepte asa ceva? nu se dau banii pe baza de semnatura?
u Duminica, 15 Septembrie 2013
de garantii mai stiti ceva, s-au mai dat ?
stiu ca o parte au luat, preferential
1111 Duminica, 15 Septembrie 2013
Banii se vor da pe card in vechile conturi cum doreste ea. Adica multttt mai mici decat in realitate...
2222 Luni, 16 Septembrie 2013
Am sunat si eu sa ma conving de cele spuse si am ramas masca cu ce salariu ma incadrat doamna pe o luna lucratoare. Cred ca toti vom avea probleme
1111 Luni, 16 Septembrie 2013
Ideea este ca atunci cand salariu nu bate cu contractul de munca si iti opreste din bani trebuie sa te anunte sa convoace o adunare..etc...potrivit codului muncii art 164... Daca ei au facut de capul lor ineamna ca au semnat in locul nostru sau au facut alte magarii. Ideea este ca nu ne vom lasa asa usor si suntem un grup care vom actiona in judecata. Cred ca cei de la resurse umane vor avea probleme mari impreuna cu administratorul. Resurse umane=RF
333 Luni, 16 Septembrie 2013
Abea astept sa le vad fetele... La ce le-am pregatit.. O sa facem tot posibilul sa o vedem pe madam la zehe.. Asta merita..