Forum despre Andami Comp

zzz Vineri, 21 Februarie 2014
ne spui si tu unde? bacau, bucuresti, si tot o tii cu Dna.... nu e chiar asa... ce naiba, ati inebunit cu totii????
am fost Joi, 27 Februarie 2014
la ce sala ati fost ieri mai guri mari, k nu v-am vazut pe la tribunal !?????
1 Joi, 27 Februarie 2014
la sala de mese
hai Joi, 27 Februarie 2014
hai sa deja ne cam batem joc unii de altii, aici pe acest site...
1 Vineri, 28 Februarie 2014
da de ce va mai ascundeti numele??????????
robert Vineri, 28 Februarie 2014
Eu am fost pe 26 la proces,s-a dat termen pe 10 septembrie
ok Vineri, 28 Februarie 2014
si te-ai intalnit cu d-nii? si daca da, cum s-au comportat? hai, ca tu nu mai ai nimic de pierdut daca scrii pe acest site, de faliment ai auzit ceva, cu noua lege? :)))
robert Sambata, 1 Martie 2014
26 Februarie 2014Incheiere Amana cauza, si acorda termen la data de 10.09.2014 pentru continuarea procedurii, in vederea solutionarii contestatiilor.
La proces vine doar dna M si avocata,pe el nu l-am vazut.
ok Miercuri, 5 Martie 2014
Ok, se preocupa de transferarea activelor? pasive, active? :)), poate ar tb sa vb si tb de contabilitate ... ca deja e cazul, care stiti ceva va astept cu inf. poate am ocazia cat de curand sa va scriu si de racora, si de multe masluiri, si credite la banci etc...
uauuuu Vineri, 7 Martie 2014
..... siiiii !?????
mama mama, cate mai sti !!
ajuta pe cineva ce sti tu si inca 99 persoane !??
Raspuns final : NUUUUU !!!
1 Duminica, 9 Martie 2014
ajuta la ceva daca le pui pe aici mai afla lumea ce magarii facea andami sau poate face in continuare
2 Luni, 10 Martie 2014
....si tin de foame toate informatiile si magariile pe care le-a facut sau care le face ???
... d'aia s-a dus firma de rapa si am ramas cu 3 salarii de recuperat, ca au avut angajati ca tine (sigur esti femeie), care nu-si vedeau de treaba lor si barfeau toata ziua... . nu e grija turmei de oi din care faci parte, de unde bea magarita cea mare apa !!!!
Dovada: nici acum cand sunteti angajati in alta parte nu va vedeti de treaba si incetati sa barfiti !! RUSINEEE !!!
SSSS Marti, 11 Martie 2014

LASA MIRCIOAICO SA AFLE SI LUMEA CE MAGARII FACEAI SI FACI IN CONTINUARE RUSINE SA-TI FIE TIE CA PE CARCA LA ANGAJATI AIA CARE TE BARFEAU AI FACUT BANI ... AIA CORECTA CARE ESTI

zuper Miercuri, 12 Martie 2014
M-am cam saturat! Stai, linistit/a si daca erau mai multi barbati:)),...A fost optiunea voastra de angajare a mai multor femei, supuse, ca la arabi:))si sa ne gandim, primul ales e o FEMEIE. si nu are nicio treaba cu faptul ca ne-am gasit de lucru , voi nu va asteptai la asta sau ce?nimic nu a inceput si nu se va termina cu andami:)), e vb de recuperarea unor bani, pe care se pare ca nu vreti inca sa ii dati...fondul de garantare.. si mai revin:))
pauza ! Joi, 13 Martie 2014
.... din pacate dragi colegi, nu putem accesa fondul de garantare - nici acolo nu au platit !!!!
da Joi, 13 Martie 2014
s-au folosit si de fondul de garantare, pt a-si acoperi pagubele, voi aia 99+1 sau+2 , stiati si de asta, nu:))? sau cum se umbla cu sacosa cu mii de euro??? fara sa fie inregistrati, pe undeva, de abia astept comentarii, asa in scarba! va mai spun stati acolo, linistiti pe scaunele care v-au mI ramas, ca nu are rost sa intrati intr-o batalie, pe care, cel putin aici, nu aveti cum sa o castigati, pt ca s-a voit falimentul s.a.m.d.
zuper Joi, 20 Martie 2014
sunt curios!!! de ce nu apare Lafarge-ul intre creditori? V-ati pus intrebarea asta, voi aia 99+1 sau 99+2?...:)) sau restul...dintre cei cei care mai urmariti/scrieti pe acest site.Sau de ce nu mai scrieti nimic? Are legatura cu Racora?..:))..V-au scazut scaunele sub voi, ca si terenul ala pe care stati?:))
1 Marti, 25 Martie 2014
Asa de amorul artei care e treaba cu Racora?
2 Miercuri, 26 Martie 2014
AMORUL ARTEI??? Poate o intrebati pe simona sau doina sau pe adrian care e treaba cu racora, ca ei au fost baietii destepti care au acumulat, si noi dobitocii inca asteptam, la naiba, niste drepturi salariale, care se poarta prin tribunale.
1 Joi, 27 Martie 2014
PAI MAI 2 CAND VREO DATA O SA ITI RASPUNDA SIMONA DOINA SAU ADRIAN MAI BINE SPUNE TU DACA STI MAI MULTE