Forum despre ArcelorMittal

Cetatean Duminica, 2 Iunie 2013
Mai functioneaza??? Am inteles ca au desfiintat sectii si le vand la fiare vechi.
Pacat !
alt cetatean Luni, 3 Martie 2014
Se mai stie ceva despre ei? Eu constat ca au cateva anunturi de luni bune de zile, Angajeaza pe bune?

Zi faina tuturor :)
Radu Marti, 1 Aprilie 2014
De angajat,angajeaza,desi nu la capcaitatea la care o faceau in urma cu 2 ani.Pot doar atat sa confirm:sunt poate printre putinele firme din Galati care chiar iti dau un raspuns in urma interviurilor pe care le vei sustine.Primul interviu este unul verbal cu cei de la HR,iti vor testa cunostiintele de limba engleza/franceza sa vada cum te descurci,iar apoi vei fi chemat la al doilea interviu,unde vei da un test scris pentru a-ti verifica competentele de matematica,logica si cele de PC(operare,programare).Eu unul nu am reusit sa ma angajez(o singura pozitie a fost disponibila la acea perioada),dar cel putin au fost corecti si m-au sunat sa imi transmita raspunsul,lucru foarte rar intalnit in Romania in zilele astea.Salariul este undeva la 2500 RON brut,deci probabil undeva la 1700-1750 RON pentru inceput+bonuri de masa,iar programul de lucru este clasicul 9-18.
Areva Vineri, 16 Mai 2014
Radu, ai sustinut cumva interviul pentru postul de inginer sistem. Daca da, la nivelul cunostintelor de pc imi poti spune in ce mod se sustine evalurea - grila sau teste cu diverse situatii. Totodata, pe ce se pune accentul cand te evalueza?
fgman Miercuri, 14 Iunie 2017
Buna ziua.cat dureaza in medie pana primim raspunsul dupa un interviu?