Forum despre Asil Group

gilles Joi, 1 Noiembrie 2012

Sincer am lucrat acolo (Galati) ca si contabil si reprezinta o perioada de trista amintire. Sincer cereti referinte de la oricine a lucrat acolo. Aaa sa nu uit de salariu, mai mult de 800-900 la tesa si 600-700 muncitorii nu o sa vedeti decat in cazurile in care ai vreo 7 ani vechime poate sa creasca foarte putin. Mai bine mai cautati.

armeanu Joi, 1 Noiembrie 2012
gilles: ai plecat de acolo tu?
Buruk Joi, 1 Noiembrie 2012

La firma Hillpack parte a Asil Group ce ziceti de contabilii care sunt trimisi sa lucreze in productie.Salariu 800.cati contabili si-au dat demisia???

gilles Joi, 1 Noiembrie 2012
pt. armeanu, da am lucrat acolo si am plecat.
viorel Duminica, 5 Octombrie 2014

Intr-adevar, cum zice gilles, chiar si in 2014 e la fel, salariul 670-700 lei maxim.

trist Joi, 16 Octombrie 2014

Salarii mizere, munca cat cuprinde si daca te plangi ti se zice: "Daca statul nu va da, eu de ce sa va dau"

GeoLXXXVI Marti, 5 Aprilie 2016
Intr-adevar, salariul e foarte mic, maxim 900 lei (depaseste dupa ce ai 4-5 ani experienta). Si indiferent in ce calitate esti angajat in productie (manipulant, mecanic, inginer mecanic) ajungi in majoritatea cazurilor sa fii operator pe utilaje (care utilaje - cam jumatate - sunt bune de dus la fier vechi). La mentenanta trebuie sa inovezi, ca nu ai intodeauna piese, iar cand se gasesc nu sunt de calitate. Plus multe altele...