Forum despre Aston Markets (Markets.com)

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 18 Noiembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Aston Markets, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Aston Markets.

sonatu Miercuri, 12 Decembrie 2012
nu lucrez la ei, dar in ultima luna m-au sunat de la ei vreo 8 persoane diferite sa incerce sa ma convinga sa cumpar actiuni sau chestii pe forex. Si nici unul nu parea sa stie ca am mai vorbit cu altcineva. deci sau angajeaza naivi, sau mincinosi.
je Miercuri, 10 Aprilie 2013
asa-i angajeaza naivi pe care-i pun sa minta si sa bage oamenii in gaura,pe cand i-si dau seama ce fac ii da afara!!!
user Vineri, 31 Mai 2013
godwin austin cumva ? sau au aceleasi practici ?
Alecs Duminica, 14 Iulie 2013
Godwin Austin = fostii Aston Markets