Forum despre Audionova

ADMIN - undelucram.ro Luni, 2 Iulie 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Audionova, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Audionova.

marinela Miercuri, 11 Iulie 2012

Esti angajat in primele luni pe receptia ptr a invata(nu-i un lucru rau, ptr ca intr-adevar te lovesti de toate situatiile), dar este f stresant, nu te ajuta nimeni cu informatii, iar colegele mai vechi tit pun in carca tot felul de alte treburi. Poti rezista cel mult 1 an..este ok ptr un job de cateva luni.

Romeo Vineri, 24 August 2012

Salutare
Salariile sunt bunisoare.Pentru cine nu are de lucru,poate incerca.

livilivi Miercuri, 12 Septembrie 2012

Deci e ok sa te angajezi la ei sau nu?Eu tocmai am avut un interviu cu o trainerita. mi-a zis ca daca sunt aleasa, voi lucra o saptamana in magazin fara sa fiu platita-o sa invat in schimb.Apoi ma duc la Bucuresti la interviu cu Directoarea de vanzari.Era cam pesimista,mi-a zis ca a mai trimis fete la Bucuresti si nu au trecut.Cine poate sa imi dea mai multe detalii? Va rog urgent, daca puteti sa imi spuneti, va pot lasa si un id sa vb pe privat.

FlorentInna Miercuri, 10 Octombrie 2012

Eu lucrez de 5 luni la ei, si deja mi-am facut prin medici relatii la alte firme care ii concureaza, si acestia m-au contactat, si lucrez acum si pentru unii si pentru ceilalti. Lucrati la Audionova,ce va strica sa le luati banii?.

Iuliana Lazar Vineri, 12 Octombrie 2012

Numele meu este Iuliana Lazar ,lucrez la Audionova punctul de lucru Rm. Valcea de 3 ani. Compania isi doreste sa angajeze ce e mai bun si face selectii pentru a reprezenta aceasta companie de mare succes. Sunt mandra ca lucrez aici,ca reprezint Audionova si in acelasi timp ma simt norocoasa .

dany Marti, 23 Octombrie 2012

Buna ziua,
M-au sunat si pe mine pentru un interviu maine.Stiti cumva ce fel de contract se face in cazut angajarii?...daca e pe perioada determinata sau nedeterminata, sunt seriosi?

MMM Joi, 25 Octombrie 2012
Ce stiti despre postul de HR pe care il tot pun pe myjob.ro?Se merita?
MMM Joi, 25 Octombrie 2012
Este vorba de manager sau asistent?Ce echipa de hr au?
Ada Vineri, 26 Octombrie 2012

De ce nu va duceti la interviu ca sa vedeti cum este ?
Aici pot fi postari subiective .
Vedeti exact cum este, ce va intreaba, cu cine tineti interviul, cat dureaza. Apoi suneti-ne si noua impresiile voastre .

mmm Vineri, 9 Noiembrie 2012
...sunt curioasa: si-au angajat pana la urma HR?
Cecilia Sambata, 10 Noiembrie 2012

Am o cunostinta care lucreaza de multi ani aici si castiga foarte bine,ii place mult ceea ce face.

Miki Sambata, 10 Noiembrie 2012

Si eu am o cunostinta care lucreaza la Audionova,in provincie... si are vechime la ei...sincer... chiar mi-a vorbit despre serviciul ei,despre ceea ce face..numai cuvinte de lauda ..zicea ca are multe colege,in tara,care au nascut in perioada in care au lucrat aici si s-au intors fara probleme.

Andru Luni, 12 Noiembrie 2012
Este o firma buna. Faci cursuri de asistente pe calculator in wekend, te cheama la masa in oras cand vii la Bucuresti. Eu am fost foarte impresionata.
Mie mi-au dat salariile la timp si banii pentru bonusuri. Atata ca m-au pus sa cumpar facturi ca sa poata sa imi dea banii fara sa platesc impozit pe ei, dar este mai in avantaj ca de abia sunt mai multi.
Ioana Marti, 13 Noiembrie 2012

cum este interviul cu directorul ? Este barbat sau femeie , in varsta sau tanar ?

Vic Sambata, 17 Noiembrie 2012
a fost cineva la interviul pentru <specialist comunicare> ?
pentru cei care cunosc firma : e ceva de ei, adica pun accentul pe aceste lucruri?
Vic Sambata, 17 Noiembrie 2012
Intreb astea pt c acum 2 ani am mai fost la ei la un interviu, cautau un copywriter, am sustinut un interviu cu un domn la vreo 33 si ceva de ani, multe intrebari, unele destul de ciudate, teste-engleza, psiho. Pareau Ok, cel putin la prima vedere(impresia mea), am pus si eu intrebari, nu a fost deranjat de acest lucru, desi s-ar putea sa ii sperii cu salariul cerut.Ulterior, cand am sunat sa vad daca au un raspns pentru mine, mi-a zis ca nu mai fac angajari pentru acel post, dar ca pentru ca am intrat pe o lista scurta,raman in baza lor de date .
elancu Miercuri, 19 Decembrie 2012

Buna!
As dori sa stiu daca cineva ma poate lamuri:
- salariul este de 1200 lei brut sau net; daca e net brut cat este?
- despre ce facturi se spune ca trebuie sa cumperi pt ca sa-ti poata da salariul?
- la cat timp de la angajare poti sa-ti iei concediu fara sa ai probleme ca te da afara?
- daca conducerea lasa de dorit, nu stiti daca exista posibilitatea ca ea sa se schimbe si sa vina oameni mai cu bun simt la conducere, pt ca de competenta cred ca nu e vorba....? are conducerea o culoare politica? ce stiti?

cornetu Luni, 18 Februarie 2013

La Audionova exista seriozitate, toti sunt platiti si recompensati in functie de seriozitatea fiecaruia si pt randamentul fiecaruia. Atata timp cat lucrezi si stii pentru ce ajungi dimineata la acel job ca tre sa iti faci datoria ca de asta esti platit.

amy Sambata, 23 Februarie 2013
e pe bune interviul?in cat timp suna?ce fel de persoana cauta?eu am fost la ei la interviu pe 14 si azis ca suna pana pe 28.samai am sperante?