Forum despre Banca Transilvania

ella Sambata, 1 Februarie 2014
Buna! Am nevoie de ajutor! Stiti cumva de vreun de un job urgent in Buzau sau Brasov? Nu neaparat in domeniul bancar. Daca aveti ceva informatii mi-ati fi de mare ajutor!Va multumesc din suflet!
Miki Marti, 25 Februarie 2014
Am fost acum o saptamana la interviu cu un specist HR, m- au sunat si pentru un al.doilea interviu cu viitorul sef ierarhic, interviu care a decurs ok din punctul meu de vedere .Am inteles ca urmeaza sa ma sune de la HR.Stie cineva in cat timp primesti acest feed back?
Iulia Joi, 13 Martie 2014

Am primit o oferta de munca la casierie, nu stiu ce sa fac, sa accept sau nu? Salar 1000 lei net. Am 4 ani experienta in munca dar in alte domenii. Deocamdata sunt jn Somaj si nu as vrea sa ma avand pe orice post. Ce imi sugerati?

io Joi, 24 Iulie 2014
am fost chemat la un interviu pentru aceasta pozitie "Administrator cont cash & non cash" la BT, salarul este de 1200?
George Vineri, 1 August 2014

Mai nou administrator cont cash si non cash a preluat 80% din atributiunile consilierilor carduri primeste 1450 lei. Initial salariul anul trecut era 1100 lei. Pt micul surplus financiar, acum volumul de munca este dublu. Bine platite sunt Director operatriuni 5000 lei, Director sucursala 8000 lei, sef agentie 4000 lei, consilier juridic 3600, analist credite 2800 lei, sef serviciu operatiuni 3500.

Alex Sambata, 9 August 2014
Buna, Recent am fost sunat de catre cineva de la Recrutare Cluj si mi-a spus ca urmeaza sa ma contacteze ptr a avea un interviu cu directorul de sucursala. Credeti ca am sanse ? Mentionez ca nu am mai lucrat,am avut cateva internshipuri la doua banci , fiind student . Am citit pe ici colo ,ca la BT se angajeaza si studenti pe FO ,salariul e mic , insa ca si incepator cred ca e ok :)
bogdan Sambata, 9 August 2014
Alex tata ,

BT face angajari la 3 luni , prioritate au cei care au depus CV - ul prin cineva din interior ! Salariul ii de la 700 pana la 1000 lei/ luna . Daca vi din partea unui angajat vei fi angajat.
Andreea Luni, 11 August 2014
Buna. Am un interviu la BT pt ofiter back office . Momentan lucrez la alta banca part time unde primesc 1300 net. Ce stiti despre acest post? Cat e salariul maxim?
bogdan Luni, 11 August 2014
Andreea,

Intre1000 si 1300!
Delia Miercuri, 20 August 2014

Cam care este grila de salarizare BT pentru un post de ofiter comunicare & PR 3-5 ani experienta (Cluj-Napoca)?

Multumesc
sorina vlad Duminica, 24 August 2014
am fost la un interviu la hr,urmatorul la sucursala lujerului...destul de neseriosi..nu am primit niciun rspuns..pozitiv au negativ...am sunat eu intr un sfarsit..si raspunsul negativ..n am inteles...initial erau f incantati..postul admin cont cash&non cash,1300 ron
evaluator Luni, 25 August 2014
Buna ziua,
mi-ar putea spune cineva care ar fi salariul net (chiar si orientativ) ptr postul de evaluator imobiliar la o banca in Romania, in provincie?
Bogdan Luni, 25 August 2014
evaluator,

net pe luna intre 1000 si 1200 lei.

Horea Joi, 28 August 2014
Buna. E real nivelul salarial de 3.600 lei pentru postul de consilier juridic la sucursala Banca Transilvania? Multumesc.
Luigi Joi, 28 August 2014
Horea,

Cel mai bine ar fi sa mergi la interviu , doar atunci vei afla adevarul !

ce se aude pe acest grup si pe internet sunt doar simple zvonuri .

Horea Joi, 28 August 2014
Intreb si eu deoarece am fost intrebat in cursul interviului de nivelul salarial si am estimat undeva la 3000 lei. Am avut senzatia ca nu prea a fost agreata suma avansata de mine.
Luigi Joi, 28 August 2014
Horea ,

un functionar ghiseu castiga intre 1000 si 1400 net/luna si sunt schimbati la 3,4,5,6 luni , un director de banca - local castiga intre 1500 si 2000 net/luna .

Acuma trage si tu concluzia !

dupa cate am obervat ei nu ofera mai mult de 1400 net /luna ,candidati sunt destui .

Mary Marti, 2 Septembrie 2014
Buna buna! Stie cineva cat castiga un analist credite retail in sucursala?
luigi Miercuri, 3 Septembrie 2014
Mary,

1000 net/ luna !
Laura Sambata, 27 Septembrie 2014
Am fost la interviu ptr postul Administrator cont . In prima faza am avut interviul cu directorul de
sucursalasi directorul de operatiuni. La cateva zile am fost la un alt interviu
cu directorul de agentie(unde era disponibil postul)..apoi pauza,n am mai primit niciun raspuns!!