Forum despre BCR - Banca Comerciala Romana SA

zzz Vineri, 11 Mai 2012
stie cineva ce salarii sunt pentru Coordonator Contact Center in BCR? multumesc!
nelu Vineri, 16 Noiembrie 2012
un ccc in bcr castiga cam 4000 ron net
... Marti, 20 Noiembrie 2012
In back office se angajeaza prin firme de leasing, contracte pe perioada determinata, salariul 800-1200 ron.
wanna work Marti, 20 Noiembrie 2012
c firme de leasing?
ana Vineri, 23 Noiembrie 2012
care este salariul pentru un post de analist sistem? de asemenea, exista si alte beneficii gen bonuri de masa, asigurare medicala, abonament sala, etc? multumesc
... Miercuri, 28 Noiembrie 2012
pentru dep. de analiza credite pf, micro, corporate se fac angajari in principiu prin Lugera, Trenkwalder
Ali Miercuri, 28 Noiembrie 2012
Stiti ce salariu se primeste pt operator introducere si validare date bcr?Multumesc mult!
ana Miercuri, 28 Noiembrie 2012
4000 un ccc ?
corina Luni, 10 Decembrie 2012
operator introducere si validare date bcr 1031 ron brut + bonus de performanta . daca te misti repede poti ajunge si la 1800 ron net
Ali Miercuri, 12 Decembrie 2012
Multumesc mult Corina. O singura intrebare mai am: performanta in cazul acesta ce presupune? sa nu gresesti, sa termini repede..?!
ioana Miercuri, 19 Decembrie 2012
@nelu: un coordonator call center are 4000 lei? sau un consilier clienti din unitate?
j Miercuri, 19 Decembrie 2012
evident prima varianta
Miruna Sambata, 12 Ianuarie 2013
unde pot sa depun si eu un CV pentru BCR? multumesc
vick Luni, 28 Ianuarie 2013
4000 pt CCC, da, poate la citybank. cine intreba se asteapta la raspunsuri cinstite, nu la asteptarile unora!
asd Joi, 31 Ianuarie 2013
un coordonator call center bcr 4000 brut si un consilier call center 2200 brut. in unitatile teritoriale salariile sunt mai bune(consilier pf aprox 2300 net, director unitate ...
Anonim Sambata, 16 Februarie 2013
BCR PROCESARE ! - vad ca nu s-a discutat deloc despre BCR PROCESARE, asa ca voi povesti eu : Am fost angajatul lor timp de 3 ani. In afara de Coordonatori si Supervisor, salariile ...
Alex Luni, 18 Februarie 2013
In planning si control de la ce salariu se porneste, ma poate ajuta cineva cu un pont? Mersi :)
mia Marti, 12 Martie 2013
la bcr asigurari ce salarii sunt in functie de postul ocupat?
salut! Joi, 21 Martie 2013
aveti idee cat castiga un analist de business?
dia Miercuri, 3 Aprilie 2013
cat castiga un consilier contact center pe program part-time ?