Forum despre BCR - Banca Comerciala Romana SA

dana Joi, 11 Aprilie 2013
Despre BCR banca pt locuinte are cineva informatii ? Am maine un interviu si as vrea sa stiu cam la ce sa ma astept.
Multumesc !
dana Joi, 11 Aprilie 2013
Mentionez ca este un post de vanzari cu parte fixa si comision. Atat am aflat prin telefon.
Amy Joi, 18 Aprilie 2013
Buna! In ce consta interviul la BCR pt locuinte?? MUltumesc
Coriolan Joi, 25 Aprilie 2013
salarile sunt acum corelate cu profitabiliattea si rentabilitatea.
Ar fi bine ca cei de la BCR Procesare sa explice si ce au de facut si ce pregatire se cere. Raportul plata munca pregatire este unul echitabil....
ly Sambata, 18 Mai 2013
Sti cineva ce salariu se ofera pentru un post de Manager Account in BCR?
ncd Joi, 23 Mai 2013
Buna am aplicat pentru programul learn@bcr si vroiam sa va intreb daca stiti in ce perioada incep internshipurile din cadrul acestui program?
miha3lag Joi, 23 Mai 2013
exista un salariu fix pt consilier financiar la BCR sau doar ce se castiga din comision??
treaz Joi, 23 Mai 2013
doar comision
eva Luni, 27 Mai 2013
as dori mai multe informatii despre postul de consilier BCR BPL
abc Marti, 28 Mai 2013
Buna.As dori niste informatii cu privire la structura organizatorica si departamentul de HR din BCR.Va multumesc.
amalia Vineri, 31 Mai 2013
Care sunt responsabilitatile si beneficiiile unui consilier BPL?
bubu Sambata, 6 Iulie 2013
stie cineva in ce consta interviul BCR- consilier client? merci
sorin Luni, 15 Iulie 2013
Am fost si eu acum 3 sapt la un interviu si nu am primit niciun raspuns pana acum.....stie cineva cam cat dureaza procesul de recrutare?....mai ales ca au deschise foarte multe pozitii....
Un curios Marti, 16 Iulie 2013
Imi poate da cineva mai multe informatii ref la postul de Coordonator vanzari la BCR BPL? Ce implica si ce bani se fac ? Mersi
Nasty Miercuri, 17 Iulie 2013
@ Un Curios:
Vei avea in subordine agentii de vanzari care trebuie sa vanda pentru a-si atinge target-ul.
Si vei avea target. Nu vei avea salariu fix decat poate o suma modica. Ideal ar fi sa ai o retea mare de prieteni si cunostine pe care sa ii convingi sa cumpere produsul. Cam asta se cere :)
un curios Sambata, 20 Iulie 2013
@Nasty
Mersi frumos. Ai cumva si informatii mai concrete? ... de ani buni coordonez vanzari si cam stiu cu ce se mananca ...:)) Am lucrat si in MLM, am fost platit pe PFA, intrebarea este : ce bani se fac pe acest post dupa 2 - 3 luni ? Multumesc inca o data
SORIN Marti, 23 Iulie 2013
in concluzie, nu stie nimeni cat dureaza procesul de recrutare?
Nasty Miercuri, 24 Iulie 2013
@ Un curios:
Nu am informatii concrete, nu stiu cat se poate castiga. Nu am facut parte din sistem direct asa ca nu cunosc detalii.
Axi Miercuri, 24 Iulie 2013
@Sorin - pe mine m-au sunat in maximum o saptamana (au fost mai multe interviuri)
SORIN Miercuri, 24 Iulie 2013
@Axi- Iar raspunsul final dupa cat timp l-ai primit?