Forum despre BetBrain Software

yo Marti, 14 August 2012

O companie ok pentru studenti. Sistem pus bine la punct. Atmosfera e ok.

just me Marti, 22 Ianuarie 2013
cam cat este salariul unui tester ? se mai acorda ulterior cresteri / bonusuri ? multumesc
sally Vineri, 25 Ianuarie 2013

cum este la finaciar/contabilitate?

liviu Luni, 28 Ianuarie 2013

Sally: daca vrei sa vezi cum este la financiar cel mai bine este sa vii la interviu. Nu te costa nimic si o sa ai posibilitatea de a ii cunoaste pe oamenii care lucreaza aici.

elena Marti, 19 Februarie 2013
Buna!

M-ar interesa un post pe HR la ei, am vazut ca isi cauta oameni. Cum sunt sefii? E firma serioasa? Merita?

Multumesc!
Ahyle Luni, 4 Martie 2013

M-au sunat sa merg la un interviu pentru BetBrain (Java Developer)
Mai sunt ceva update-uri despre firma asta?

vio Luni, 18 Martie 2013
Hehe, compania mea de suflet, Betbrain. Am lucrat vreo doi ani si ceva, pe cand eram studenta. Atmosfera relaxata, colegi foarte de treaba de la care am invatat o multime de lucruri, management ideal, dupa parerea mea (intre timp am incercat si alte firme:) ). M-as intoarce oricand la BB!
student Duminica, 28 Aprilie 2013
A mai fost intrebarea asta si mai sus, dar cum inca n-a raspuns nimeni revin : Care este salariul unui dezvoltator java (junior) in BB ?
candidat Marti, 6 August 2013

Chiar nimeni nu e in stare sa dea o cifra privind salarizarea de la companie??? Angajati care spun ca salariu e ok, ce inseamna ok? intre 10-15mil? intre 15mil-20mil? intre 1mil-10mil? 1000Euro cat? Sa stim si noi daca sa mai venim la interviuri sau nu... Pentru ce sa vin eu acolo cand vad ca mi se propune 8 mil? Castig timp si eu castiga timp si angajatorul e win win.

Dan.M Vineri, 7 Februarie 2014
Am lucrat in aceasta firma aproape 1 an de zile ca programator Java. Vreau sa mentionez urmatoarele lucruri:
- Este o firma cu un colectiv tanar
- Firma iti ofera posibilitatea de a invata pe bani. Pentru un entry-level ca mine sa am posibilitatea de a incepe de la aproape zero in JAVA a fost o mare oportunitate si provocare.
- Salariile nu sunt spectaculoase dar sincer nici "presiunea" nu e mare.
- Despre superiori in mare parte numai de bine.
- Despre locatie eu personal am fost satisfacut.
- Camera de relaxare cu biliard si darts a fost/este geniala.

Stima doamnei Manager direct/Director Tehnic.

P.S: Mofturosii entry-level care se viseaza seniori peste noapte cu salariu din 5 cifre sa evite firma.