Forum despre Biochemicals

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 7 Septembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Biochemicals SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Biochemicals.

user Vineri, 7 Septembrie 2012
(sugestie venita pe http://www.undelucram.ro/sugereaza-o-firma)

Ultimele 3 salarii aici nu mi s-au platit, deconturi uitate demult, lucru haotic si la tras tepe la clienti sunt primii;
antitepari Miercuri, 10 Octombrie 2012
Biochemicals, Redox Prodimpex, Chimilab, Deltachim, firme din Cluj Napoca ce dau tepe la clienti cu avans platit si marfa nelivrata, iar la agentii de vanzari nu le platesc salariu, deconturile si comisioanele .
Va sugerez sa nu va angajati la aceste firme fantoma
klaudiu Miercuri, 14 Noiembrie 2012
Rog userul ce a postat acest coment sa ma contacteze pe claudiu_19852003@yahoo.com deorece si mama mea vrea sa se angajeze la biochemicals. As fi recunoscator