Forum despre Bitech Company

@cinearenevoiedeunsfat Luni, 31 Martie 2014
si eu lucrez in firma asta, de 2 ani, sincer daca ma uitam p forum acum 2 ani poate nu ma mai angajam de frica, numai frustrati, frate!!! daca ai (coloana vertebrala, adica mata cu tactu au firme si iti asigura un 15 mil pe luna, e normal stai acasa) daca esti parlit si nu muncesti de 1 an, poate chiar ramai putin impresionat, premii plm iei un 20 30 euro pizde cacalau, te intelegi cu lumea, nu prea iti zice nimeni nu daca iti vezi de ale tale, e greu e usor,.. ciaules
Oli Vineri, 4 Aprilie 2014
Da,da...''ff misto'' la Bitech!!!
Mai ales pe recupero unde se tipa incontinuu iar stresul este maxim.
Daaa,program flexibil pentru studentii la FF:))
homo sapiens sapines Miercuri, 18 Iunie 2014
Voiam sa depun C.V.ul, prezentarea de pe siteul oficial parea chiar profy. Pacat! Multumesc pentru informatii.
noname Marti, 30 Septembrie 2014
Fratilor,exact dupa comentariile voastre am vrut sa ma iau ,insa mi-am zis ca nu am nimic de pierdut asa ca da sa incerc (oricum puteam sa imi dau oricand demisia).Deci este TOTAL FALS TOT CEEA CE SE VORBESTE AICI PE SITEUL ASTA.NU ESTE ADEVARAT NIMIC SI TIN SA CRED CA AM PIERDUT OPORTUNITATI FOARTE BUNE PENTRU LOCURI DE MUNCA DOAR CITIND COMENTARIILE ASTORA CARE HABAR NU AU (CHIAR NU AU MUNCIT IN FIRMA ASTA) SI FAC DOAR RECLAMA PROASTA. MUNCESC DE CEVA TIMP AICI SI E FOARTE FOARTE OK SI CA SALAR, ORAR.TL SUNT FOARTE DE TREABA ,POTI STA SI PE TELEFON CATEODATA DAR SA NU EXAGEREZI (INSA DACA SI MUNCESTI NU E O PROBLEMA).SFATUL MEU NU VA MAI LUATI DUPA COMENTARIILE DE AICI DEOARECE MULTI VORBESC IN NESTIINTA,EU TIND SA CRED CA AM PIERDUT OPORTUNITATI BUNE DE MUNCA CITIND DOAR COMENTARII PE ACEST SITE (SI BINEINTELES REFUZAND SA MAI MERG LA INTERVIURI).
fiorello Vineri, 3 Octombrie 2014
Este mai mult decat clar!!!!
Lumea nu are habar ,cei care scriu nu au lucrat sau nici macar nu au auzit de Bitech.
plusuri: salariu la timp,bonusuri la timp ,bonuri de masa si decont la timp.atmosfera super ,tl super
minusuri:pauzele
noname Vineri, 3 Octombrie 2014
Pai da lumea nu are habar ca sta pe scaun si doar da din gura,toti vor munca in care sa vina bani multi dar ei sa stea degeaba,oameni buni daca nu va convine salariu de 12,13 milioane si program de 7 ore duceti-va la carrefour si lucrati pe salar de 6 - 8 milioane de dimineata de la 8 pana la 23 seara sa vedem atunci cum e.La orice firma o sa mergeti daca voi nu o sa munciti si sa aratati ca sunteti buni nu o sa va tina nimeni, pentru ca e nevoie de oameni muncitori, nu de oameni care vor salar de 20 milioane si care sa stea degeaba.
:))) Sambata, 4 Octombrie 2014

ultimele 3 comentarii sunt de la TL ca nu se mai angajeaza nimeni la ei si pleaca lumea pe capete.

HH Marti, 21 Octombrie 2014

Am lucrat la bitech aprox. 2 ani, am trecut prin toate proiectele posibile , este o munca grea si stresanta, se spune ca este back office, dar este un call centrer in toata regula, in fiecare zi se pune presiune asupra ta (din pacate lesina fetele cam des pe acolo ) salariu o .... mizerie 1200 lei + bonuri, 2 sambete pe luna muncite, program in ture, 10 euro prima de craciun. asta daca se face norma pe luna noiembrie, 10 euro de ziua ta daca ai mai mult de 1 an in firma.
Trebuie sa ceri voie la baie ca la poarta alba si daca stai mai mult de 5 min la baie se crizeaza TL la tine.
Aerul irespirabil in " incaperea de productie greu de suportat.
"Biroul" e un cavant mult prea mare, ai un spatiu de lucru de 50 x 50 de nu chiar mai putin.
Nu am cuvinte de lauda , asa ca ... cine doreste sa vada, va rog sa serviti bitech cu placere.

alina Vineri, 19 Decembrie 2014
stie cineva cat este salariu part-time(4 ore) pe limba italiana la aceasta firma
noname Vineri, 9 Ianuarie 2015
Revin..la inceput e bine.. insa dupa mi-am schimbat parerea :).Oricum ca prim job merge :P.
ehm Luni, 14 Martie 2016
Buna, am fost sunat pentru un interviu... Are cineva informatii mai recente?
Deutza2 Joi, 17 Martie 2016
Eu am muncit la ei mai mult de 1 an ...Salariile si bonurile platite la timp, colegii sunt ok...Consider ca toti avem conceptii diferite iar eu din propria experienta, nu pot decat sa recomand aceasta firma. Deci Ehm, te sfatuiesc macar sa incerci.
drgsm Joi, 12 Mai 2016
Salut!Am fost sunat pt interviu.Are cineva informatii mai recente despre aceasta firma?Merci
Georgialx Duminica, 15 Mai 2016
Buna,eu lucrez in aceasta firma la un departament de call center,
Parerea mea este ca ar trebui sa vii la un interviu,programul este flexibil cu posibiliate de schimb de tura,colectivul si tema leaderii sunt tineri si de gasca,salariul platit la timp in majoritatea lunilor mai devreme,bonuri de masa asigurare medicala si transport decontat,plus premiu din performante.
Bafta!
drgsm Miercuri, 18 Mai 2016
Merci!Am fost la interviu,mi s-au parut foarte ok oamenii pe care i-am cunoscut pana acum.Ma incantat foarte mult programul de munca,extrem de lejer chiar,o sa am timp si pentru alte lucruri.Sper sa fie ok.Iti multumesc pentru sfat.