Forum despre Bombardier Transportation

Liviu Vineri, 22 Iunie 2012
Ce salarii ofera pentru o pozitie de HR?
Madalina Vineri, 22 Iunie 2012
pozitie de HR ce mai exact? junior, senior? depinde de responsabilitati / taskuri :)
Liviu Duminica, 24 Iunie 2012
Asa este, am omis sa precizez :) Ma intereseaza cam cat ofera pentru un specialist salarizare sau coordonator echipa recrutare. Am auzit ca sunt destul de seriosi dar nu stiu prea multe despre mediul de lucru ori beneficiile pe care le ofera. Mersi.
Liviu Miercuri, 1 August 2012
Madalina, poti sa-mi zici te rog aproximativ cam cat se ofera pentru o pozitie de senior, de exemplu sef de echipa recrutare/training? Mersi.
Mona Luni, 10 Septembrie 2012
Chiar nu stie nimeni ce salarii sunt la Bombardier, macar aproximativ?
Laura Luni, 10 Septembrie 2012
si eu sunt interesata de ceva salarii de la acesta companie. multumesc.
oskarska Luni, 24 Septembrie 2012
eu am lucrat la bombardier o vreme, despre ce salarii vreti sa stiti? in general depinde de pozitie si de limba pe care o stiti.
aliss Luni, 24 Septembrie 2012
oskarska pentru entry level pe engleza - franceza cat sunt salariile aproximativ, care este atmosfera, colegii, posibilitati de promovare, programul, managementul??
oskarska Joi, 27 Septembrie 2012
cam 1600, atmosfera ok, colegii ok, posib de promovare nu, managementul...se poate si mai bine.
Liviu Vineri, 28 Septembrie 2012
oskarska, stii cumva cat ofera pentru o pozitie de team leader?
eu Miercuri, 3 Octombrie 2012

Sediul firmei e in Cluj-Napoca.
Daca vreti sa aplicati, gasiti job-urile vacante on-line aici:
Aveti curaj sa trimiteti un CV si sa va prezentati la un interviu, ca doar sunteti adulti.
Incetati sa mai asteptati para malaiata ca sa mergeti la sigur.
Cat despre salarii, fiecare primeste in functie de cat de bine stie sa se vanda.
Nu sunt 2 manageri, team leaderi, experti, analisti sau altceva care sa aiba acelasi salariu in aceeasi companie.

oskarska Marti, 23 Octombrie 2012

Cred ca team leaderii sunt platiti bine, stiu ca una dintre cele de la Bombardier a venit de la o firma unde era platita cu 3500 lei, deci aici sigur are mai mult. Salariu de peste 3000 lei net e una foarte bine pentru Cluj.

bebelusha Vineri, 16 Noiembrie 2012
Cine imi poate da mai multe detalii despre firma eu am fost chemata luni la un interviu pentru un post de HR junior stiti in general cam ce se intreaba...cam ce salariu se ofera pentru acest post ca sa stiu cam cat sa spun in caz ca ma intreaba si mai mult decat atat daca stie cineva cam care sunt atributiile mele daca as fi angajata pe un asemenea post ce ar trebui sa fac...?Am inteles ca ar trebui sa colaborez cu o firma(e) din Anglia dar nu am primit f multe detalii...daca ma poate cineva ajuta as fi recunoscatoare, multumesc frumos!
irinuk Marti, 20 Noiembrie 2012
Pe partea de HR firma este foarte ok. Pe un post de junior se fac o serie de activitati: producere de contracte, organizare de cursuri pentru traininguri interne, organizari de interviuri. O sa afli cu siguranta mai multe detalii la interviu. Salariile difera in functie de tara si de limba, din ce am vazut in general sun ok. Managementul este foarte ok, si exista posibilitati reale de dezvoltare si de cariera, eu cel putin simt ca se investeste in mine.
Miha Marti, 4 Decembrie 2012
Ma intereaza cat castiga un global transfer management analist sau un hr administrator cu engleza sau compensation & benefits specialist? Multumesc.
IN Sambata, 12 Ianuarie 2013

As dori sa stiu cum este echipa si salariile de debutant pe Olandeza sau HR. Multumesc anticipat
Aldeheit Duminica, 20 Ianuarie 2013
Buna!

Pentru pozitia de international recruiter cu germana si italiana (plus engleza si spaniola nivel C2 si C1) can cat se ofera?

Merci!
Mihai Joi, 31 Ianuarie 2013
Oare poate cineva sa imi spuna cati angajati are Bombardier in momentul de fata?
Thanks!!
Ana Marti, 5 Februarie 2013
Pentru posturile entry level, contabilitate, la ce nivel trebuie sa stii limba franceza? si stie cineva cam cum decurg interviurile la ei? in ce constau? multumesc mult!
Alouette Marti, 26 Martie 2013

Imi poate spune cineva cam cat ar fi salariul pt un International Recruiter, pe franceza!

Dau o cafea celui/celei care ofera cat mai multe detalii :)