Forum despre BRD - Groupe Societe Generale

monika Joi, 19 Decembrie 2013
Pe it respectiv postul de Application administrator, stie cineva cum sunt salariile ?
Multumesc
Tag Sambata, 21 Decembrie 2013
Stiti cumva daca operatorii ghiseu universal din centrele comerciale au salariu mai mare decat cei angajati in celelalte agentii? Asta avand in vedere ca programul este de 12 h/zi si stres mai mare...(Bucuresti)
Un fost angajat Duminica, 5 Ianuarie 2014
Salariul in BRD pentru un operator ghiseu universal este de 1200 brut, ceea ce inseamna 847 ron net + bonuri de masa. Programul de lucru este foarte incarcat si se fac foarte multe ore suplimentare neplatite. Am lucrat intr-o agentie cu program de lucru cu publicul de la 9:00-17:00, insa trebuia sa ajung in agentie la 8.40 si plecam dupa ora 18:30. Stresul este foarte mare pentru acest post, deoarece lucrezi cu bani foarte multi. In timpul zilei nu ai timp nici sa iti iei pauza de masa 15 minute.
monika Joi, 9 Ianuarie 2014
Nu e nimeni pe aici sa detalii despre acest post ?

Multumesc
andreea Joi, 9 Ianuarie 2014

M-am angajat acum cateva luni in cadul acestei companii...salariul oferit este de 865 de lei (net), foarte multe lucruri de facut, repede si corect (!!)

Elena Joi, 16 Ianuarie 2014
Buna seara. Stie cineva cat se ofera pentru postul de AGENT SERVICII CLIENT? Sau macar mai multe detalii despre job...Multumesc anticipat!
Oniciu Sambata, 18 Ianuarie 2014
Daca te angajezi la Brd Groupe Societe Generale ai cam 1100-1200 de lei net. Daca te angajezi la Brd Finance IFN, ai maxim 900 de lei net.
Fauna-corporatista Joi, 27 Martie 2014

Operator ghiseu : 850 ron net + bonuri . Eu stiu responsabili de agentie care au pana in 3000 de ron net bani in mana. In bucuresti.

Cristina Marti, 1 Aprilie 2014

Operator ghiseu 847 lei.

intrebare Miercuri, 23 Aprilie 2014
ce salariu are un agent servicii clienti front office la brd finance???
redzor Duminica, 4 Mai 2014
Un agent servicii clienti are in jur de 1200 lei salariul net + bonuri de masa
catalina Miercuri, 7 Mai 2014
Buna, maine am si eu interviu la brd finance. Sa vedem cum va fi...
OANA Vineri, 16 Mai 2014

Azi sunt chemata la interviu,ce pretenti sa am la salar fiind si primul meu job daca va fi sa trec de interviu si sa ma accepte?din cate stiu la ghiseu au locuri libere.

@Oana Vineri, 16 Mai 2014

maxim 1200

fauna-corporatista Vineri, 16 Mai 2014

@Oana : 1200 brut , 840 ron net + bonuri de masa . Acesti bani reprezinta salariul pentru ghiseu.
cel mai bine ar fi sa te intrebi de ce sunt acele locuri libere pe ghiseu ; asta inainte sa te scolarizeze sistemul si sa-ti puna sub nas " acte aditionale " la contractul de munca prin care te obligi sa le achiti contravaloarea scolarizarii daca pleci mai devreme de " x " ani
Mult succes tuturor !

ina Marti, 20 Mai 2014
Buna. Daca au mai fost si altii in aceeasi situatie si cum s-a finalizat?! Am participat deja la 2 interviuri pentru un post de operator ghiseu universal la Brd, primul in localitatea mea, al doilea la Ploiesti. Ulterior am primit telefon de la Hr Bucuresti si a urmat un interviu telefonic de 10 min. Cei de la Bucuresti mi.au spus ca am avut feedback pozitiv in ambele interviuri anterioare si la final mi-a dat de inteles ca am feedback pozitiv si din partea lor. A ramas sa ma sune, au trecut 2 saptamani deja si nimic.. Niciun telefon... Incep sa-mi pierd rabdarea. Nu stiu ce sa inteleg. Mai suna sau nu mai suna? Mentionez ca nu a fost angajat nimeni pe postul respectiv pana la aceasta data. Multumesc anticipat pentru un raspuns bine-intentionat!
ina Joi, 22 Mai 2014

Eu am cerut 1000ron+bonuri, ca am 2 ani experienta in domeniul bancar si cred ca aici s.au blocat!

CCC Vineri, 23 Mai 2014
Programele de trainee@BRD sunt folositoare pentru un tanar absolvent de facultate? In ce consta procesul de recrutare pentru Trainee@BRD Financiar? Cum este atmosfera in acest departament dar si ce alte departamente sunt recomandate ca sa poti invata cat mai mult? Programele de trainee sunt platite? Multumesc
OANA Marti, 27 Mai 2014
Am fost acceptata,salariul este 1700 ron + bonuri
Cyprien Marti, 27 Mai 2014
Buna ziua tuturor. Fiind nou pe forum si in sistem, mi-ar putea cineva explica ce implica activitatile de FO? Va multumesc anticipat. Succes tuturor