Forum despre BullGuard Software

spiridusu Marti, 14 Mai 2013
atmosfera de lucru e degajata, cea mai degajata de pana acum pe unde am mai lucrat. per total, este o firma unde e placut sa lucrezi, se regaseste si bunul simt la sefi, intelegerea cand ai o problema sa o poti rezolva fara prea multa birocratie. salariile variaza deoarece, din cate am inteles s-au mai redus pentru angajatii nou veniti, insa nivelul este oricum peste cel mediu, si se cauta excelenta la angajati. desigur ca sunt si chestii mai urate ca in orice alta firma, dar pe ansamblu nu e atat de vizibil si deranjant.
k Joi, 30 Mai 2013
cam cat ia un programator la BullGuard?
Oli Vineri, 31 Mai 2013
aici e liniste, se platesc toti banii la timp ? as vrea sa plec de la firma unde lucrez si am vazut informatii pe net despre firma asta ? lucreaza cineva si imi poate spune ceva despre mediu, bani ???
yo Vineri, 18 Aprilie 2014
neseriosi; spun ca primesti un rasp. in maxim o saptamana de la interviu; si nu trimit niciun raspuns
Anonim Miercuri, 16 Iulie 2014
Super ok, munca ta are impact si este luata in considerare si apreciata. Salariul este peste medie iar negocierile salariale merg in favoarea ta daca esti om serios. Program flexibil, colectiv ok inafara de 2-3 evanghelisti de la bitdeffender