Forum despre Cambric Consulting SRL

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 30 August 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Cambric Consulting SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Cambric Consulting.

Cineva interesat Luni, 18 Noiembrie 2013
Nu are nimeni nimic de spus despre mediul de afaceri de la Cambric ?
alibaba Duminica, 22 Decembrie 2013
deci salariu mic in jur de 1000 ron, contracte si clauze inrobitoare pe 3 ani sau 2600 usd pentru un curs de pro/e, mediu de lucru naspar, doreste cineva ?
Interes Vineri, 4 Aprilie 2014
Cum se desfasoara interviurile de la Cambric? In ce constau?
maradona Miercuri, 9 Aprilie 2014
@Interes, vezi sa fi atent la data ca e o intrebare capcana. de ce mai angajeaza pe acolo ?
intr Vineri, 9 Mai 2014
in ce constau interviurile?
maradona Sambata, 17 Mai 2014
@intr,sunt chipurile probe tehnice, dar sunt mai mult teste mascate psihologice, trebuie sa te dai obedient, prostanac si supus.
maria Marti, 10 Iunie 2014
In ce constau probele tehnice?
cineva Sambata, 14 Iunie 2014
a lucrat cineva la ei cum ii mediul de lucru ?
alex Joi, 19 Iunie 2014
Am fost eu la un interviu la ei, l-am trecut si mi-au trimis un contract din care reiesea ca pot lucra in 3 ture pe un salariu cam mic . Am refuzat din cauza celor 3 ani in care ...
maradona Sambata, 21 Iunie 2014
recomand mai bine firma geometrics este mult mai profesionista si nu umbla cu contracte pentru training-uri. @cineva, mediul este degradant.
cineva Luni, 23 Iunie 2014
@maradona poti sa explicit cand zici degradant se tipa sefii la tine te fac incompetent mai lucrezi acolo nu mai lucrezi ?
cineva Luni, 23 Iunie 2014
@ maradona si la ce oras te referi eu am fost la iasi la interviu
maria Joi, 26 Iunie 2014
Cine a fost la interviu in Brasov? In ce au constat interviurile?
maradona Luni, 30 Iunie 2014
@maria,eu vezi ca sa memorezi ziua si ora aproximativ inainte de a intra la interviu. E mega intrebare "capcana"@cinava, vezi sa nu regreti daca iti faci de lucru cu ei, ...
andy Joi, 8 Ianuarie 2015
Buna ziua!Poate cineva sa-mi spuna cum decurge procesul de selectie la Cambric?Cum se vor testa cunostintele de inginerie?Se da o piesa si i se va face desenul tehnic, cotarea si ...