Forum despre Cameron Romania

Ariel Vineri, 28 Februarie 2014
E o companie buna, cu politici de multinationala. Intr-adevar, se simte usorul iz de provincie cand mergi la Campina si Ploiesti, dar nu e deranjant. Am experienta si altor corporatii si firme romanesti, pot spune ca, Cameron e o companie potrivita pentru un job stabil. Platesc in piata si ofera suport pentru training si dezvoltare.
n3st3 Vineri, 18 Aprilie 2014

Curand voi avea un interviu la Cameron, de curiozitate ce nivel salarial se ofera pentru un post de inginer in Cameron ?

angajat cameron Sambata, 26 Aprilie 2014

Lucrez de aproape 3 ani la Cameron.

Am depus CV ul pe un site de recrutare, am avut 3 sesiuni de interviuri, dupa care am fost ofertat...

Bafta, ca este un loc la care chiar merita sa lucrezi.

Lucia Miercuri, 30 Aprilie 2014

Draga angajat Cameron daca tot ai tinut si interviuri de angajare ar fi profesionist din partea companiei sa dati si feedback la oameni indiferent de rezultat sau HR nu are timp?

Mult succes tuturor cu siguranta compania cred ca este serioasa!

n3st3 Luni, 5 Mai 2014
Va salut , am dat si eu interviu pentru Cameron , pe un post de inginer la Campina. Fiind locat in Bucuresti desi se oferea facilitate transport ... am intrebat , nu mai bine imi oferiti o garsoniera in Campina lunad in calcul 8-9 ore job +4 ore minim transpport = 12- 13 ore pe zi .... Raspuns nuuu , doar salar si transport daca vrei daca nu nu ... Intrebare ? ce salarii sunt pe la Cameron ca inginer simplu fara vreo functie de conducere ?
ristea Vineri, 4 Iulie 2014
Am depus cv la Cameron ca student in an terminal. Dupa 2 interviuri si un test initial am fost angajat la proiectare.
angajat cameron Luni, 15 Septembrie 2014
Salariu lacatus mecanic: avans 740 ron, rest de plata 2200 ron Ore suplimentare: 4 sambete a cate 8h, plus inca 20 ore acumulate suplimentar, la orele de noapte sau tura de 12h ...
Contabil Joi, 23 Octombrie 2014
Un contabil ce salariu are ?
Contabil2 Joi, 6 Noiembrie 2014
Un senior in jur de 1000 eur.
adrian Sambata, 22 Noiembrie 2014
stie cineva ce salariu are un operator cnc?
Andreea_Andrei Luni, 21 Septembrie 2015
Buna ziua,Stie cumva cineva care e salariul aproximativ pentru un financial analyst?Multumesc
Anna_a Marti, 6 Septembrie 2016
Buna,Ne poate spune cineva ce salariu are un analist financiar senior in Bucuresti?Multumim pentru informatie!
diana_di Vineri, 28 Octombrie 2016
buna,stiti cumva ce teste se dau la angajare pe Accounting? grila, in engleza, grad de dificultate? (tips)multumesc mult.