Forum despre Caroli Foods Group

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 24 Octombrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Caroli Foods Group SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Caroli Foods Group.

SB Marti, 15 Ianuarie 2013
Caroli Foods este o firma in care poti invata foarte multe.Oamenii sunt profesionisti, cu experienta si pregatiti sa faca treaba.Mai sunt si uscaturi dar asa e peste tot. Salariul il ai in functie de cum ti-l negociezi.De regula cei noi castiga mai bine sau mult mai bine decat cei vechi.Din interior nu prea poti sa-ti negociezi.
Atmosfera de lucru e misto, vii cu placere la munca de cele mai multe ori.
Sediul e in oras cu acces la mijloacele de transport.
In unele departamente se promoveaza in altele nu.

In concluzie recomand compania.
pt SB Marti, 15 Ianuarie 2013
De curiozitate,tu mai lucrezi?M-ar tenta daca vb serios
SB Miercuri, 16 Ianuarie 2013
oamenii sunt cam cei care erau si acu 4 ani in companie.zi-mi pentru ce job ai aplicat si-ti spun daca merita.
CM Joi, 17 Ianuarie 2013
Buna, eu as fi interesata de departamentul financiar daca ai putea sa imi dai cateva informatii. Am si ceva experienta in domeniu. Mersi!
SB Luni, 21 Ianuarie 2013
La Dep Financiar mi se pare cel mai ok.Se promoveaza usor daca iti faci treaba , acum in ritmul noilor vremuri pe care le traversam.Sunt doua bisericute :cei de 10-12 ani care nu ...
georgel Miercuri, 25 Septembrie 2013
la departamentul it aveti idee despre atmosfera?
jonny Vineri, 4 Octombrie 2013
stie cineva cam ce salarii sunt in IT? 5000ron net ?
gicapetrescu Luni, 16 Decembrie 2013
un sysadmin cred ca sare de 5800 de ron, acum depinde si cum negociati
lulu4u Miercuri, 20 Ianuarie 2016
Buna,Care este atmosfera la locul de munca? Se sta peste program?Cum sunt omenii?Multumesc