Forum despre Casting Pro Picture

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 27 Februarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Casting Pro Picture, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Casting Pro Picture.

Grigorescu Stefan Miercuri, 18 Septembrie 2013
am fost la primul interviu am completat o fisa am raspuns la niste intrebari si m-a pus sa citesc de pe o foaie un text in fata unei camere .....dupa care mi s-a spus ca daca voi fi ales voi mai fi chemat la o discutie....dupa un timp 3 zile sau 4 ma sunat si mam dus ..mi s-a prezentat faptul ca exista un contract de colaborare in baza caruia timp de un an de zile ai semnat un contract de exclusivitate cu ei si iti gasecs ei de lucru de la figuratie speciala shooting photo promotii in fine .....dupa care mi-a spus ca comisionu agentiei este de 35 % din fiecare contract si ca trebuie sa achit o parte din costurile de materiale cu mine fotografii profesionale o proba de aptitudini actoricesti mai multe toalete se schimba pe perioada shootingului......de plata la semnare minim 100 de ron care era si garantia pentru ca ei sa aiba in caz ca la vreun contract nu te duci si chestiile de genu asta se repeta ...adica refuzurile.....am primit si pe email copie a contractului ....lalalala ....