Forum despre Catena

ina Vineri, 8 August 2014
cam cat castiga un asistent la catena,va rog macar asa o medie dc se poate ?
lola Sambata, 9 August 2014

1.000-1.200 lei bonuri + bonus.

lia Sambata, 9 August 2014
Pt Ina...cel mai bine ar fi sa te duci la un interview sa te convingi
ina Luni, 11 August 2014
multumesc frumos,si inca ceva cam in ce consta interviul dc poate sa spuna cineva?
bianca Miercuri, 13 August 2014
stie cineva cat castiga un contabil? in ce consta interviul la ei, se dau teste?
BOgdan Miercuri, 13 August 2014
Bianca ,

pe ce post REVIZOR CONTABIL,Contabil-contabilitate primara, Contabil facturare, Contabil autorizat, Contabil junior, Contabil Senior ?
bianca Miercuri, 13 August 2014
postul este de CONTABIL ... ATAT.
Responsabilitati si beneficii:
- Evidenta contabila completa;
- Inregistrare operatiuni contabile;
- Contabilitate stocuri, clienti/furnizori, disponibilitati banesti, mijloace fixe;
- Confirmari de sold clienti/furnizori;
- Intocmirea declaratiilor fiscale si a situatiilor financiare conform legislatiei in vigoare;
- Mentinerea relatiei cu Administratia Financiara(obtinerea certificatelor de atestare fiscala).
bogdan Miercuri, 13 August 2014
Bianca,

Din cate stiu eu intre 1300-1700 . Depinde pe ce firma vei lucra din cadrul Catena Groip, din cate stiu eu sunt vreo 15 firme si pe fiecare se cauta Conrabil, Economist!

Din cate stiu ei nu iti fac o iferta salariala, tu spui can cat doresti salar lunar si daca ii convingi ca esti buna pentru acel post vei primi cat ceri .
AlSi Vineri, 19 Septembrie 2014

Buna ziua ! Sunt proaspat absolvent al facultatii de farmacie.
1. puteti sa imi ziceti daca ati lucrat , lucrati sau ati auzit de la apropiati daca mai sunt si alte lanturi de farmacii cu astfel de probleme sau cu altele ?
2. pot sa gasesc loc de munca desi nu am experienta (pe internet am vazut ca peste tot se specifica cu minim 1,2 ani experienta ) si daca da cum ar trebui sa caut , sa merg din farmacie in farmacie si sa intreb? - mentionez ca as dori sa gasesc loc de munca in Brasov, Pitesti, Sibiu.. majoritatea colegiilor au gasit deja loc de munca ajutate de alte persoane , cunostinte iar eu chiar nu cunosc pe nimeni din acest domeniu care ma poate ajuta.
3. cam cat este salariul (in medie ) al unui farmacist fara experienta ? (m-ar interesa mai mult cele zonele specificate mai sus )
Va multumesc mult daca puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi ! .

lia Vineri, 19 Septembrie 2014
Din cate stiu eu in Catena sunt multi profesionisti, atat asistenti cat si farmacisti. Eu sunt unul dintre ei:)cu siguranta daca esti la inceput de drum ai de la cine sa inveti. Succes in alegere.
andra Duminica, 28 Septembrie 2014
la Catena chiar este 6000 lei salariul unui farmacist?
Medic Duminica, 28 Septembrie 2014

andra,

6000 lei net / luna primesc doar cei cu functii de conducere.

dan Vineri, 3 Octombrie 2014
Pe saitul casei de asigurari de sanatate. Au un numar de telefon gratuit de obicei este numit tel verde CAS si este afisat la vedere la orice farmacie.
mda Luni, 6 Octombrie 2014
In cazul meu e ok la Catena, depinde intr-adevar ce fel de sefi ai. Nu cred ca exista un loc de munca perfect, dar nu prea am de ce sa ma plang. Chiar n-am trecut prin experiente neplacute la catena.
one man Luni, 6 Octombrie 2014
Salut,a lucrat sau lucreaza cineva ca sofer la Catena?Angajarile inca se mai fac pe relatii?Pacat.Multumesc.
Marian77 Joi, 9 Octombrie 2014

Salariile, la mine in farmacie, sunt intotdeauna platite la zi, fara intarziere.Iar farmacistele nu s-au plans niciodata la Catena ca salariile ar fi prea mici sau de alte lucruri de acest gen. Desigur, lucrurile nu sunt mereu roz, dar nu din punctul asta de vedere, pentru ca este intodeauna mult de munca si deseori ne-am confruntat cu lipsa de personal, pe care a trebuit sa o acoperim cu munca in plus a asistentelor, insa acestea au fost remunerate pe masura. Atmosfera la noi in farmacie este buna, si asistentele au pauza de masa, dar pe care nu le las niciodata sa o depaseasca, totul e ordonat.

anda Marti, 18 Noiembrie 2014
Am si eu o intrebare..Cam care este salariul unui farmacist in catena? este greu testul de angajare?
marianico Luni, 22 Iunie 2015
buna ziua,
daca sunt licentiata in economie si am facut si un master tot un domeniul economic si in prezent vreau sa ma inscriu la o postliceala de asistent farmacist, pe viitor as putea sa imi deschid o farmacie in care sa lucrez eu?
sau macar sa deschid un punct de lucru al unei alte farmacii dar sa lucrez doar eu acolo?daca fac postliceala de 3 ani de asistent farmacist si cu studii universitare si postuniversitare in domeniul economic as putea sa fiu farmacist?...sau trebuie neaparat facultate de farmacie ....sunt f curioasa si nu am cum sa aflu altfel raspuns la intrebarile mele...va rog daca puteti sa ma ajutati....multumesc..
nicoleta
CristinaBratu Miercuri, 16 Septembrie 2015
buna, ma intereseaza salariul estimativ pentru asistent marketing, daca se poate. multumesc.