Forum despre Centrul De Soft Pro SRL

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 31 Mai 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Centrul De Soft Pro SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Centrul De Soft Pro.

User Miercuri, 4 Iunie 2014

Este o firma cu sediul in Militari. Ma rezum sa punctez cateva observatii:

PLUSURI:
-Softurile comercializate se misca destul de bine in comparatie cu concurenta.
-Am identificat cateva proceduri de lucru care impun o anumita ordine in activitatea zilnica.
-Salariul vine la timp.
-In sediu domneste o ordine stricta. (O fi bine, o fi rau…).

MINUSURI:
-Atmosfera de lucru este apasatoare.
-Programul de lucru este: 9.30-18.30. Avand in vedere locatia, sa nu va imaginati sa ajungeti acasa mai devreme de ora 20.

Astept feedback din partea CDS :)

Laura Luni, 9 Iunie 2014
Am fost la ei la un interviu pentru un job IT, dar nu s-au deranjat sa imi dea un raspuns...
Mario Joi, 12 Iunie 2014

Nu ai pierdut nimic. Softurile sunt bunicele dar atmosfera in firma necesita o imbunatatire substantiala.

Nic Joi, 18 Decembrie 2014
Sincer am fost la ei la interviu am trecut de 2 interviuri si dupa ce mau anuntat ca eu sunt persoana aleasa iiar eu am renuntat sa mai caut stiind ca incep pe 5 ianuarie 2015.M-am trezit duoa 10 zile de la confirmare ca primesc mail de la ei precum ca postul nu mai este disponibil pentru ca au probleme financiare. Deci dau dovada de foarte mare neseriozitate despre atmosfera si alte lucruri nu stiu ce sa spun dar asta este patania mea cu ei.Foarte NESERIOSI