Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

alex Sambata, 24 Noiembrie 2012
p.s- am refuzat oferta
mem Sambata, 24 Noiembrie 2012
@alex: de ce ai refuzat oferta?
BEATRIZ Luni, 26 Noiembrie 2012
buna tuturor.Ma intereseaza la Brasov,stie cineva daca este disponibil vreun proiect pentru spaniola? sau engleza?
multumesc
vlad.a Luni, 26 Noiembrie 2012
alex Luni, 26 Noiembrie 2012
@mem : pentru ca e un job pur studentesc
BEATRIZ Luni, 26 Noiembrie 2012
@vlad.a
multumesc pentru oferta trimisa
ariana Luni, 26 Noiembrie 2012
ss..
Weekend'urile nu se lucreaza , daca insa vei fi chemat la lucru intr-o sambata atunci vei avea o zi libera din cursul saptamanii . Programul pe lb romana este intre 09:30 - 20.00 . In intervalul acesta vor intra cele 8 ore de lucru , in ideea in care lucrezi full time . Alte amanunte nu am momentan , astept sa fiu sunata pt interviul final si revin ;)
ss Marti, 27 Noiembrie 2012
multumesc ariana.....poate ne intalnim.....ma gandesc la un part time
ariana Miercuri, 28 Noiembrie 2012
Eu m-am gandit initial la full , dar acum nu mai stiu ... voi vedea ... ce e rau este ca inca nu m-au sunat pt interviul final...e drept ca abia vineri s-ar implini saptamana aia in care au zis ca ma vor suna , insa eu maine am alt interviu la un alt job si daca e ok acolo , raman la ei ..si daca se mai poate la cgs , numai part time , raman part time si acolo . Acuma nu pot sa stau nici in loc dupa ei... Dar tu ai fost la interviu ceva ? .. ss
gabriel Marti, 4 Decembrie 2012
Am auzit ca este un proiect nou la CGS ceva cu cei de la DELL pe limba italiana as vrea sa stiu si eu mai multe detalii.Multumesc.
gogu Marti, 4 Decembrie 2012
eu as vrea sa stiu cat este salariul pentru limba romana...daca se poate de la cineva care a fost la interviu sau care a lucrat la ei...am citit ca este ba 700 ron + bonuri ba 900 ron sau 190E.
Ma poate lamuri si pe mine cineva.Multumesc.
guguloi Marti, 4 Decembrie 2012
Daca salariile sunt bune, de ce fac mereu angajari ?
Banuiesc ca nu sunt seriosi - anul acesta m-am saturat de anunturile de joburi la ei
ben Joi, 6 Decembrie 2012
Gogule, eu am lucrat pentru CGS anul trecut pana in decembrie. Eram pe limba romana pt portocala si in primele doua luni am avut 700 ron + bonuri iar dupa aceea 800 ron + bonuri.
Nu uita ca impozitul din bonuri ti se ia din salariu, astfel incat la 800 ron cat am avut eu primeam in mana vreo 770 + bonuri.
Ce spun baietii pe aici e destul de adevarat, sunt buni pentru 2-3 luni dupa care sa pleci in firme mai serioase.
Bellaaa Sambata, 8 Decembrie 2012
Si pana la urma ce informatii se dau prin tel clientilor si cat e salariul
??:o3
iulia Luni, 10 Decembrie 2012

pe mine acum o ora m'au sunat sa merg maine la un interviu pe lb italiana. o sa va spun maine cum a decurs "experienta" mea :)

nick Miercuri, 12 Decembrie 2012
Iulia, cum a fost la interviu pe italiana? As vrea sa depun CVul si vreau pareri recente. multumesc
user Joi, 13 Decembrie 2012

pe rusa pe proiect tehnic salariul e de 450 - 550 euro

Stranger Luni, 17 Decembrie 2012
Si eu am fost chemat la interviu la ei, si sunt curios de salariu si conditii pe lb engleza collection daca stie cineva?
stelian Marti, 18 Decembrie 2012
sa terminam cu prostiile, e un job unde prinzi experienta si te duci mai departe. munca e munca, oriunde te-ai duce. oamenii sunt ok daca esti si tu ok, nu sa te crezi buricul pamantului. eu am fost multumit de la inceput pt ca n-aveam experienta si am plecat dupa 8 luni intr-o alta firma, unde m-au luat doar pt experienta de la cgs. avantajul e ca se stie cat de greu e la ei. recomand
vica Sambata, 29 Decembrie 2012
salut,este nevoie de liceu pentru a aplica la un post de reprezentant call center?