Forum despre Clubul Diplomatic

ADMIN - undelucram.ro Marti, 8 Aprilie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in Clubul Diplomatic, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Clubul Diplomatic.

Stefan Joi, 10 Aprilie 2014
Am fost la un interviu in luna martie 2014 pentru postul de picol , mi s-a dat un sort si mi s-a spus sa revin a doua zi la o zi de proba .ok am ajuns a doua zi la 10 dim si am stat cam pana la 12 noaptea ,in totata aceasta perioada nu aveau 30 de mese ba mai mult am auzit ca sunt zile cand restaurantul nu are clienti sau poate doar cativa ,in fine seara ...tips canci doar ospatarii cu toate ca am pus si eu osul la treaba ...sunt niste babaciuni ,niste sacali cum se spune la ospatarii care nu impart tipsul pe ziua respectiva .....noroc ca au pus la dispozitie cei de la restaurant un voucher cu care ne-am dus fiecare acasa ;eram 2 picoli