Forum despre Coindu Romania

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 9 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Coindu Romania, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Coindu Romania.

kyra Luni, 11 Martie 2013
Am lucrat cativa ani buni in aceasta firma.Sansele de promovare sunt la inceput,dar daca nu cotizezi sau nu le place fata ta te aduc in situatia ca te iei si pleci singur.stres la cote maxime,doar anul acesta o fosta colega si-a pierdut viata ,deoarece cu toate ca se simtea rau nu a fost lasata sa plece acasa sau la medic de catre managerul de productie d-l C.,iar in cursul noptii a facut stop cardiac.Oare mai trebuie sa urmeze si alte cazuri asemanatoare ca sa se faca ceva in aceasta firma?Se stie bine cine a condus la drama acestei tinere in varsta de numai 35 de ani,oare chiar nimeni din tara asta nu le pot face nimic,plus ore suplimentare fortate,sambete si chiar duminici lucrate pana la epuizare iar in caz de refuz riscai sa fii dat afara,plu de multe ori ore lucrate fara sa fii pontat.Unde este dreptatea in tara asta fratilor si pana cand mai rezistam sa induram atata?Oare nu o are pe constiinta pe acea fata?mai are tupeu sa se uite in ochii oamenilor?oare nu se teme de Dumnezeu?Le va venii si lor randul intr-o buna zii sa plateasca pt tot ce au facu!
azucena Marti, 12 Martie 2013
Ce sa mai spunem de unele sefe care din cate se pare au multa practica dar sa nu credeti la masina de cusut.
azucena Marti, 12 Martie 2013
Au mai slabit sefi vostri oare nu ati mai avut reparati ,sa va mai iieie cate un bon sa isi cumpere o franzela.
kyra Marti, 12 Martie 2013
Da ai dreptate,dar in general nu sunt sefe,sunt zdremtele firmei coindu cu care spala pe jos.
AZUCENA Marti, 12 Martie 2013
DE AIA E ASA DE CURAT SI MIROASE ASA DE FRUMOS IN FABRICA
openfire1 Duminica, 7 Iulie 2013
Angajeaza manager de productie pentru al doilea schimb. Am fost la interviu, am plecat cu o impresie buna, dar vechea replica: o sa va contactam noi.
Totusi, dupa ce am citit aici parca nu mai astept asa cu nerabdare un eventual telefon...
mira Miercuri, 24 Iulie 2013
daca nu ai frica de dumnezeu asteapta telefonul si dute ai sa vezi tu mai tarziu cand o sa trebuiasca sa ameninti muncitoarele ca le tai bonu sau prima sau sa steie nepontate la ore sa scoata norma vei vedea pe propia ta piele sti o zicala banul schimba omul
Ionica Joi, 1 Mai 2014
si un salariu de operator poate spune cineva cat este ?
Ungureanu Alexandru Madalin Vineri, 16 Mai 2014
Doresc sa aflu unde pot depune un Cv pentru acea firma Portugheza Coindu Romania SRL,
ma puteti gasi la e-mile`ul alexmada14@yahoo.com ori facebook madalyn alex !!! Va Multumesc!