Forum despre Colosseumul Muncii Externe SRL

NICU Miercuri, 4 Iunie 2014
SC. PERFECT JOBS SOLUTIONS SRL, BRASOV,
Stie cineva daca sunt seriosi?
Daca oamenii au primit exact ceea ce este prevzut in contract?
A inceput cineva munca prin ei imidiat cum ajuns in ANGLIA ?
Va Multumesc!!
nelu Miercuri, 4 Iunie 2014
ce facem fratilor in cine sa mai avem incredere in ziua de astazi cine ne poate ajuta sa nu mai lom tepe
gogu Miercuri, 4 Iunie 2014
nu mai credeti tot parerea mea e ca nimic nu e pe bune
gogu Miercuri, 4 Iunie 2014
daca autoritatile care sunt in masura nu fac nimic inseamna ca sunt mana in mana,ce naiba tara asta chiar se duce pe rapa,platim taxe si impozite pentru ce,
gogu Miercuri, 4 Iunie 2014
nuti daca nu te superi la ce a plecat sotul tau?
gogu Miercuri, 4 Iunie 2014

irinel cand ar trebui sa pleci si la ce.eu zic sa ne adunam toti si sa chemam si o televiziune in caz ca e teapa.

gogu Miercuri, 4 Iunie 2014
ba e buna treaba asta cine vrea sa plece in germania la munca le caut eu de lucru la bani astia)))))garantez ca pe 20 o sa plecati garantat nu e teapa sunt serios )))) 200 ron oferta la pachet 2+1 gratis ))
ADMIN - undelucram.ro Joi, 5 Iunie 2014

Buna ziua,

Avem rugamintea ca atunci cand postati comentarii multiple sa va pastrati numele de utilizator folosit initial. Altfel mesajele multiple venite de la acelasi utilizator dar care isi schimba numele, nu vor fi publicate.

Multumim pentru intelegere.

Echipa undelucram.ro

NIcu Vineri, 13 Iunie 2014

Buna ziua. pana la urma a plecat cineva cu Logistica Muncii Externe Arad????
eu am fost impreuna cu 4 prieteni pe data de 22 05 2014 la sediul lor din Arad si am semnat un contract de mediere si neam inteles ca pe data de 16 06 2014 e plecarea la munca. Am fost instiintati de catre o doamna cea cu care am discutat la fata locului ca pe data de 12 06 2014 ne va contacta telefonic pentru confirmarea plecarii. in schimb nik nik nik

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 13 Iunie 2014

Pentru o structura mai buna si eficienta a informatiei, veti gasi in linkul de mai jos topicul dedicat firmei Logistica Muncii Externe SRL:

alex Luni, 16 Iunie 2014
eu sunt din arad si stiu un fost coleg de liceu care a plecat in Germania cu firma din Arad Logistia Muncii Externe....
gogu Luni, 16 Iunie 2014
la naiba cu toti tepari si eu ar fi trebuit sa plec azi16 06 2014 dar nu ma sunat nimeni mai stiu pe cineva care ar fi trebuit sa fi plecat pe data de 02 06 2014 si nimic dar stati linistiti ca o sa si le plateasca tepari astia cu varf si indesat garantat
mari Marti, 1 Iulie 2014
cine cunoaste o firma serioasa pt munca in strainatate
tesa Luni, 18 August 2014
salut noi trebuia da plecam cu sotu acum de o luna si asa zicea la telefon ca nu o ajuns dosarele in germania si e tot din logistica munci externe arad
cristi Joi, 9 Octombrie 2014
nu am prea mult chef de scris despre firma asta da e exact ce zice toata lumea numai tepe si minciuni eu cu un amic trebuia sa mergem in agricultura apai ne-o zis ca nu mai se merge in agricultura ca e rea vremea daca vrem sa mergem in constructii sau la cai si trebuie sa mai platim inca 280 euro in plus si asa mai departe eu iam injurat si leam zis ca sunt o firma de nimik
Eu Sambata, 11 Octombrie 2014
Sunt multe firme serioase trebuie sa fim atenti .intrati pe targul de joburi si o sa gasiti ,dar trebuie sa vorbesti engleza pt ca altfel nu ai nici o sansa.
Cei care promoveaza locuri de munca fara limba vorbita mint...pleci si te intorci ,doar in agricultura .am verificat ...tepari spun asta
WORK EXPERIENCE SRL ESTE FF SERIOASA doar daca va incadrati
Robert Vineri, 31 Octombrie 2014
Va rog foarte frumos cine stie de SC LOGISTICA MUNCI din Arad ne puteti contacta la nr de telefon ? 0757897591 va multumim
alex Marti, 25 Noiembrie 2014

aceasi problema am patit acum recent pentru plecare in germania la ferme si nu mai raspunde la telefon si am platit si o gramada de bani..sediul lor este pe strada gheorghe sincai in arad.

cucu Marti, 25 Noiembrie 2014
da ati facut vreunu plangere la perchetul judecatoresc din arad? ca si eu la randul meu am luat teapa cu sotia mea.prin urmare daca ne adunam mai multi la parchet judecatoresc cu plangeri ar trebui sa se rezolve ceva.chiar daca nu puteti sa nu ajungeti la arad puteti sa faceti plangerea acasa pe o foaie a4 si faceti copii dupa contract si chitante si trimiteti prin posta la parchetul judecatoresc din arad..trimiteti doar copiile dupa contract sa va ramana originalul si la plangere faceti o copie si pastrati copia si originalul il trimiteti