Forum despre Cora Romania

elena Duminica, 21 Octombrie 2012
Ce salariu aproximativ are o casiera full time?
Fabio Marti, 23 Octombrie 2012
650 lei + bonuri
faranume Vineri, 2 Noiembrie 2012

In general salariile sunt mici in aceasta firma, doar pe IT gasesti de la 4000 ron net in sus. In rest, contabilii, lucratorii comerciali etc au salarii mici (un contabil = sub 2000 ron net).

pic si poc Vineri, 18 Ianuarie 2013
eu am fost ieri la interviu pentru lucrator comercial,800 net plus bonuri
Diana Luni, 28 Ianuarie 2013
Buna ziua ! Puteti sa-mi dati o adresa Resurse Umane Cora .Doresc sa trimit CV pentru un job la Sediu.
adriana Luni, 28 Ianuarie 2013
si eu as avea nevoie de o adresa de email ca sa trimit un cv pt bucuresti..poate o stie cineva.multumesc
iubi Luni, 11 Februarie 2013
o adresa de ru pentru recrutare ?
Cipp Luni, 11 Februarie 2013
Va recomand sa aplicati pe http://www.cora.ro/#/formular_cariere si uploadati cv-ul la unul din posturile de acolo, chiar daca nu corespunde cu ce vreti voi. neaparat in cv sa mentionati postul dorit si orasul si/sau magazinul in care vreti sa lucrati.
am mai gasit niste adrese mai vechi
lj@cora.ro pentru cora lujerului
lj@cora.ro pt pantelimon
info@cora.ro
Succes!
bogdan Marti, 12 Februarie 2013
salut, ce imi puteti spune despre directia IT din cadrul cora?
multumesc!
SM Miercuri, 20 Februarie 2013
salut, eu pot sa va spun ca am avut o experienta ok cu cora. am fost de caurand la un interviu pe partea de IT si prima persoana cu care am intrat in contact, MN mi s-a parut foarte profesionista. mi-a explicat totul clar de la inceput si mi-a trimis mailuri exact la data promisa sa ma tina la curent cu desfasurarea evenimentelor. la interviu a participat si directorul IT care avea habar despre ce vorbeste. eu recomand sa incercati o experienta la cora pe IT. bafta!
Curios Joi, 28 Februarie 2013
Salutare!
Cunoaste cineva despre ce sunt testarile scrise din cadrul interviului de la Cora??
Stiti cumva daca s-a deschis deja cora CT??? (nu am gasit nimic pe net)
xiro Duminica, 21 Aprilie 2013
Merg maine la un interviu si va rog sa-mi spune-ti ce fel de teste se dau !
Am inteles ca sunt teste de personalitate si de motivatie !!!
Multumesc !
gabita2000 Vineri, 26 Aprilie 2013
Buna,cam ce salariu are o casiera de la trezor? Stie cineva?
gabita2000 Joi, 30 Mai 2013
Buna seara,revin....chiar nu stie nimeni ce salarii sunt la cora?
eu Joi, 4 Iulie 2013

iti spun eu ce salarii sunt la cora. acum cateva zile am fost la un interviu la cora lujerului. program de 2 schimburi , 5.30 - 22.00 ( dar nu plecai la 22.00 ) , week-end-urile se lucreaza cu liber in cursul sapt , atu-ul ca poti cumpara la pret redus, bonuri de 9.30 lei cate zile lucratoare si ..... surpriza : 600 lei salariul in mana. adica undeva la 700 si ceva lei ( cu tot cu bonuri ) . bineinteles ca bonurile stampilate de cora , adica sa faci cumparaturi tot de la ei.

siler Marti, 30 Iulie 2013
menegeri de raion ce salar au?
alexa Miercuri, 11 Decembrie 2013
eu am lucrat la cora nu mi-sa cerut spaga sau alte chestii de genu asta doar ca te muta de colo pana colo de la raion la raion ...chiar daca salariu era mic ma ducea de drag ...acum i-mi pare rau ca mi-am dat demisia chiar imi placea ..:)
a Marti, 14 Ianuarie 2014
ce salarii sunt pentru postul de casier?
et Joi, 23 Ianuarie 2014

600-750 lei plus bonuri de masa..

Andreea Joi, 30 Ianuarie 2014
Buna ziua. Imi poate spune cineva ce analize medicale sunt necesare la angajare? Multumesc