Forum despre Credit Europe Bank

lili Luni, 24 Noiembrie 2014
Va rog sa imi transmiteti care sunt in principal atributiile unui manager de relatii cu clientii (retail). Si daca salariul pentru o sucursala din provincie poate atinge 2500 lei?
Multumesc
Claudia30 Miercuri, 5 August 2015
Buna ziua,

Stiti cumva cam ce salarii sunt ptr CEO Personal Assistant?
A lucrat cineva pe postul respectiv?

Multumesc
Anonim306 Miercuri, 25 Noiembrie 2015
Am lucrat la ei si salariile in nici un caz nu ating suma precizata in Call Center. Undeva la 14 mil plus bonuri, mult stres, sefii tipa la tine, sarbatori (craciun, revelion) muncite, etc etc. NU se merita!
Ela88 Luni, 21 Decembrie 2015
Buna. Va rog frumos sa ma ajutati cu mai multe detalii pentru postul de team leader vanzari directe. Cam cat e sal net si cum se calculeaza comsioanele din vanzari. O sa am in subordine o echipa formata din 4 oameni doar pentru vanzare card avantaj. Multumesc te mult..am al doilea interviu programat la bucuesti si sa i i fac o idee asupra salariului.
cristinar Miercuri, 6 Ianuarie 2016
Buna Ela! Am fost si eu la interviu la credit europe, te au sunat pt interviul la buc? Ai aflat ceva detalii? Mersi
Ela88 Miercuri, 6 Ianuarie 2016
Buna cristinar. Nu am fost sunat inca pt interviu la bucuresti. Ai mai multe informatii despre cum e credit europe? Ce salarii sunt? Multumesc.
cristinar Miercuri, 6 Ianuarie 2016
BunaElena! Pe mine m au sunat ieri. Vineri merg in Buc la interviu. Nu stiu nimic de salariu...dar te tin la curent! Succes!
Ela88 Joi, 7 Ianuarie 2016
Bună. Pentru ce judet ai aplicat? Tot pt team leader este interviul? Mulțumesc tare mult.
cristinar Vineri, 8 Ianuarie 2016
Salut, scuze pt intarziere. Da, am aplicat pentru postul de Team Leader, pt jud Brasov. Astazi am fost la interviu, doar ca in loc de 1 am tinut 2, adica si cu all mighty manager, ff ok si simpatic, cateva emotii pt ca interviul a fost in lb Engleza. Totul a fost super profi, super ok. Am obtinut jobul. Nu stiu de salariu, astept oferta pe mail. Tu pt ce judet ai aplicat, Brasov, nu? Vad ca nu mai pov nimeni despre job...in Buc mai sunt cateva astfel de posturi.
Ela88 Vineri, 8 Ianuarie 2016

Bună. Felicitări :). Pe mine au zis ca ma suna undeva pe 15 ianuarie pt stabilire interviu...acum.sa vedem acum...din ce domeniu vi? Vin din sistemul bancar de 5 ani, iar dacă salariu se ridica peste ce am în momentul de fata ar fi ok, dacă nu rămân unde sunt acum. Mai ținem legătura. Te rog sa îmi mai spui când ți se face oferta salariala. Mulțumesc.

cristinar Joi, 14 Ianuarie 2016
Buna Ela! Eu inca nu am primit oferta pe mail, desi pareau destul de merabdatori... Tu ai mai primit ceva, vreun telefon? Eu am inteles la primul interviu ca pana pe 15 ianuarie se fac recrutari... Lasa mi mailul tau sau fb, putem comunica mai usor. Bafta!!
cemile Joi, 14 Ianuarie 2016
pentru postul de Junior Relationship manager imi poate spune cineva cam ce salarii sunt ?(pt bucuresti) si daca ma duc la un interviu, eu neavand experienta in domeniu,doar studii economice cam ce salariu credeti ca pot cere? si cam ce face un junior relationship manager? ce atributii are? am citit la ei pe site, dar deobiceai auzeam ca intotdeauna preiei si alte atributii...si inca o intrebare..in ce consta trainingul de la inceput? te invata calumea? sau doar iti da mapa in mana `ia si citeste` si aia e..
Ela88 Sambata, 16 Ianuarie 2016
Buna cristina. Am fost ieri la interviu...a fost f bine. Aseara cand am verificat adresa de email am regasit si oferta lor...mi-au oferit 3000 net plus bonusari..ramane sa ma decid si sa le dau un raspuns. Te tin la curent.
cristinar Duminica, 17 Ianuarie 2016
Buna Ela! Felicitari! Ma bucur pt tine. La mine se pare ca a picat din cauza ca am o restanta la alta banca. Pacat ca nu m au anuntat totusi! Astept sa ma anunti daca le accepti oferta. Seara faina!
cristinar Miercuri, 27 Ianuarie 2016
Buna Ela! Nu ai mai spus nimic, cum a ramas cu Credit europe? O zi buna!
Ela88 Duminica, 31 Ianuarie 2016
Buna. Am o alta oferta care e mult superioara celor de la credit europe si cu ocazia asta ies si din sistemul bancar. Asadar multa bafta, dar am inteles de la ei ca momentan nu au reusit sa finalizeze cu cei de la mol coresi...probabil nu s-au inteles cu anunite chesti...
cristinar Vineri, 5 Februarie 2016
Buna Ela!
Ma bucur pt tine. Si eu am gasit alt job:) din pct meu de vedere sunt cam neseriosi.
Bafta la noul job! Bafta in tot ce iti propui!
O zi buna!
WLADIMIR Marti, 15 Martie 2016
Buna ziua.Un salariu pt inbound agent?si cum e atmosfera?
DaniM Marti, 12 Iulie 2016
Salut cristinar si Ela88 :), daca cumva vedeti mesajul meu, imi puteti spune ce v-a determinat sa nu alegeti aceasta companie? Eu voi sustine un interviu pentru pozitia de Coordonator Marketing Retail, si sunt curios sa stiu punctul vostru de vedere.
De curiozitate ce plafon salarial au? Eu am refuzat ceva oferte pana acum din cauza acestui aspect, pentru simplu fapt ca stiu cat valorez, si nu-mi permite timpul sa castig 2500-3000 ron cat se ofera in Brasov pana si unui sofer de autobuz cu experienta dar in domeniul sau. Multumesc