Forum despre Credius IFN SA

just me Miercuri, 1 Mai 2013

Stie cineva cine sunt? Pe vrajitorul apar cu J din 2013.

lala Marti, 30 Iulie 2013
nu are nimeni informatii despre aceasta firma?
alina Miercuri, 16 Octombrie 2013
as dori sa stiu salariu fix pentru agent de vanzari la firma dumneavoastra!
p Luni, 11 Noiembrie 2013
Stie cineva cum este aceasta firma?
eu Marti, 19 Noiembrie 2013
Nimeni nu stie nimic despre ei?:((((
Diana Joi, 9 Ianuarie 2014
Si eu am fost chemata la un interviu si nu stiu nimic despre ei :-(!!!
Oana Joi, 9 Ianuarie 2014
Diana pentru ce post te-au chemat?
M Vineri, 7 Februarie 2014
Credius IFN SA este o institutie financiara nebancara; pe intelesul tuturor ofera credite persoanelor fizice. Este o echipa tanara si entuziasta. Atmosfera este placuta. Dezavantaj: amplasarea sediului.
Io Joi, 20 Februarie 2014
Ptr postul de consilier vanzari salariu fix e 1400 lei. Dupa 3 luni iti dau si comision din vanzari.
Ask for Help Joi, 20 Februarie 2014
Buna! tocmai ce am semnat contractul cu ei pentru postul de consilier vanzari. In primele 3 luni venitul este de 1400 ron, 1100 parte fixa+ inca 300 ron. Dupa cele 3 luni raman 1100 ron ca salariu fix si 3 euro/ contract semnat impreuna cu alte facilitati cum ar fi serviciile medicale Medlife, decontare transport etc. Interviul a decurs minunat, a fost o discutie libera si relaxata. Colectivul este alcatuit din persoane tinere dar cu o experienta remarcabila in spate.
Andrada Luni, 24 Februarie 2014
Iti ofera si tichete de masa ?
andina Miercuri, 4 Iunie 2014
Pentru postul in cadrul departamentului operatiuni stie cineva program?salariu?cum decurge interviul?
Mady Miercuri, 16 Iulie 2014
Buna! Eu lucrez la credius ca agent de vanzari de cateva saptamani si pana acum e totul ok, chiar imi place atmosfera. Salariul este acela mentionat mai sus, iar pe vanzari cel putin pauza si programul se respecta. Deci va recomand sa va incercati norocul :P :)
ancys Joi, 17 Iulie 2014
Si eu am fost la un interviu pentru un post in departamentul operatiuni. Aveti idee cam cat este salariul? avand in vedere ca mi s-a spus de la inceput ca programul este de la 9 la 7 seara, iar pauza de masa nu are o durata fixa, m-ar interesa daca cel putin e remunerat bine
marren Miercuri, 20 August 2014
stie cineva cat ofera pe pozitia agent colectare debite?
Raluca Sambata, 4 Octombrie 2014
Stie cineva care este programul de lucru ?
tot eu Sambata, 27 Decembrie 2014
Salariu este de 1000 de lei /luna, iar atmosfera este ok, se merita sa faci parte din echipa lor!!!
coco20 Vineri, 13 Februarie 2015
Hello,
Poate cineva sa-mi ofere mai multe detalii (salariu, atmosfera de lucru etc) ref la pozitia de Area Sales Manager?
Multumesc
carmen623 Miercuri, 4 Martie 2015
Buna, eu am un interviu la ora 10 vineri 06.03.15,pe collection.
Ce stiti despre acest post? (ma refer program, salariu)
ioanamiumiu Marti, 21 Aprilie 2015
Hello! si eu am interviu la ei maine..Pt call center. Cum este programul /salariul//.Ms