Forum despre Dalimpex

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 29 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Dalimpex, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Dalimpex.

sun Vineri, 29 Martie 2013
salutare,

eu am aplicat mi-am luat banii si din noiembrie 2012 pana in prezent nu m-au cautat pentru nici o oferta ferma....
iasi Joi, 18 Iulie 2013
pai totusi...cat de credul si naiv sa fii sa platesti ceva inainte? bine ti-au facut daca esti fraier
Riky Vineri, 24 Ianuarie 2014
este teapa sau nu dalimpex? de cati bani ai nevoie pentru a pleca cu ei si ce cerinte au? raspundetimi va rog . multumesc!!!!!
evelyn Duminica, 26 Ianuarie 2014
a mai plecat cineva prin firma Dalimpex la lucru in strainatate? este real sau o alta teapa?
Andreea Luni, 3 Februarie 2014
Buna, eu am plecat cu Dalimplex in Gecia ca si femeie de servici la un Hotel de "lux".
DALIMPEX, sediul in Arad, str. Carol Davilla nr. 9-11, sc. A, ap. 9
Tel/Fax: 0257-270.313
E-mail: dalimpex@gmx.net

Firma mi-a luat inainte sa plec un onorariu de 400 euro, plus transportul a fost tot platit de mine. Cand an ajuns acolo, erau niste conditii jalnice, hotelul nu era de lux era, plin de gandaci si mirosea urat ....
Conditiile de munca deplorabile, ne puneam sa MAURAM in camere, la ei nu existau asipratoare sau solutii de curatat!
In plus programul de lucru era de la 6 dimineata pana la 20:00, se mai intampla sa ajunga si pe la ora 23. Dupa 2 saptamani de lucru in conditiile descrise, a venit politia sa caute hotelul ca auzisera ca, exista oamneni care lucreaza ILEGAL. Patronul pe mine si 2 fete ne-au ascuns de politie ca sa nu ne ceara pasapoartele si sa ne identifice. Dupa acest inceident am si plecat acasa ,am fost infuriata efectiv, deorece firma lucreaza ilegal si sunt niste oameni fara onoare si respect. Bineinteles ca mi-am vrut banii ianpoi dar cei de la Dalimplex, dar NU AU VRUT SA MI DEA.
Aceasta firma este neserioasa si va pierdeti timpul si banii cu ei,