Forum despre Dedeman

Aurel Luni, 23 Aprilie 2012
buna ziua. nu lucrez la Dedeman, dar sunt in cautarea unui job. Pot intreba aici cam ce salarii sunt in aceasta firma?
Eni Miercuri, 25 Aprilie 2012
pentru sef raion la dedeman cat se da? multumesc!!!!!!!!!!!!!!111
carol Marti, 22 Mai 2012
salariile sunt bunicele dar se munceste foarte mult si fizic si psihic. Salariu in medie e undeva la 1400-1500 lei + bonuri. Dar faci urmatoarele lucruri:
-retur
-receptia marfii pe raion
-incarcarea marfii la raft(saci de ciment, usi, mobila etc)
-te ocupi de reclamatii
-stai 10 ore/zi in picioare
-nu prea ai weekend-uri libere
-esti supravegheat continuu, au foarte multe camere de filmat chiar si rotative
-sa nu mai zic de curatenia raionului(maturat, spalat si sters praful)
- si ar fi multe altele care nu imi vin acum in cap, dar cele scrise mai sus trebuie sa le faci ca si Consultant Vanzari,deci in afara de astea te mai ocupi si de clienti( consiliere, vanzari...etc)
radu andreescu Vineri, 20 Iulie 2012
buna seara. ar trebui sa dam mai departe acest forum sa aflam si alte pareri de la lume.
sara Miercuri, 25 Iulie 2012

Cum lucrati in ture, de la cat la cat?Toti angajatii au parte de acest " tratament" sau sefii de raioane sunt privilegiati?

ady Sambata, 28 Iulie 2012

lucram in 2 ture.tura 1 de la 7:45/5:45patru zile,apoi 2 zile liere si 2 de la 11:15/21:15.lucrezi 10h cu tot cu ora de pauza.si ei ne au promis 9h si in contract scrie.

miau Vineri, 23 Noiembrie 2012

noi lucram 7:45/18: 11:00/21:00 si prin rotatie ramane un om de pe fiecare raion pana pleaca ultimul client,adica si peste 21:30.

eu Luni, 18 Februarie 2013
salut!
as avea si eu o intrebare din pura curiozitate la voi si as vrea sa raspundeti sincer.
cat ia un angajat la dedeman si cat ia un sef de raion?
eu Luni, 18 Februarie 2013
as vrea sa imi raspundeti sa stiu si eu daca ma bag la un contract cu ei sau nu
unu Duminica, 24 Februarie 2013

salariu 1400 1500 +bonuri.

Radu Miercuri, 27 Martie 2013

Eu am lucrat 4 ani la Dedeman.

Programul este de 10 ore pe zi, schimbul 1 de la 7:45 la 18 iar schimbul 2 de la 11 la 21.

alex Vineri, 5 Aprilie 2013
Salutari. Doresc sa va intreb daca cele 2 libere le pot pune cand vreau eu, deoarece sunt student si doresc ca in sesiune sa imi pun liberele in zilele in care am examen.
Gigi din Galati Sambata, 11 Mai 2013
ce functii mai sunt in afar de sef raion, consultant, ofiter relatii clienti, receptioner pe care le au afisat pe internet? Functi de Secretara, contabila sau altceva pe la birourile lor au? Nevasta-mea ma bate la cap sa se angajaze la dedeman ca a auzit ea ca se castiga bine ea a fost casiera la un supermarket din galati. Imi poate da cineva o informatie, eventual cine a lucrat sau lucreaza la dedeman asta. Gigi din Galati
katy Joi, 16 Mai 2013
Se deschide un nou ddm in Miercurea-Ciuc, poate sa-mi zica cineva cum e la postul de casierie?
DEEA Luni, 20 Mai 2013
STIE CINEVA PENTRU POSTUL DE ECONOMIST LA DEDEMAN CE SALARIU SE OFERA SI CONDITII DE LUCRU?
VREAU SA STIU DACA SE MERITA SA RENUNT LA UN JOB UNDE CASTIG 2000 LEI PE LUNA
Iordachescu Marti, 21 Mai 2013
salariile la dedeman se vireaza pe cardurile de la ce banca? ma ajuta si pe mine cineva
gigi Joi, 23 Mai 2013
cum e la Dedeman Targoviste materiale de constructii,daca stie cineva programul si conditiile de lucru
cristi Marti, 28 Mai 2013

Sant din Miercurea Ciuc , va rog din propria experienta sa imi spuneti daca merita sa lucrezi la Dedeman , ca sef raion , etc. M-au sunat de 2 ori si tot sant ingandurat.

lucica Duminica, 2 Iunie 2013
Sant din Pitesti si am trimis un CV pt.noul magazine care se deschide in Pitesti.Stie cineva pentru postul de coordonator transport care este salariu?.Ce implica acest post?
alle Marti, 23 Iulie 2013
Am vazut ca se fac angajari pentru mag. din Ploiesti stie cineva ceva? Au inceput sa cheme la interviu?