Forum despre Dedeman

miki Vineri, 26 Iulie 2013
dedeman e super oq muncesc in magazin de la deschiderea lui toata echipa e tare
george Sambata, 27 Iulie 2013
dedeman valea cascadelor bucuresti
ce salariu se ofera pentru consultant vanzari
jean Vineri, 23 August 2013
La DEDEMAN Targoviste pe termice cum este atmosfera?
Poate cineva ma ajuta cu o informatie.
ana Sambata, 21 Septembrie 2013
imi puteti spune cam cat castiga un casier le dedeman?
harsit Luni, 30 Septembrie 2013

Casierele (de fapt toti) dupa regiunea tarii: mai mult in Bucuresti, Cluj, Timisoara si mai putin in restul.
Intre 1200-1500 lei.

Oricum depinde mult de atingerea targhet-ului magazinului.

Daca casiera vine din magazine mari alimentare (cu reflexele deja formate) o sa ii fie bine la Dede. Ca incepatoare (si fara etalon de comparatie) se va vaita.

taurul Duminica, 27 Octombrie 2013
tocmai am trimis cv-ul la dedeman :)
Jix Marti, 29 Octombrie 2013
Buna seara, am si eu o intrebare..Cum este la Dedeman pe parte de Inginerie? Mai precis inginer service echipamente termice? Am fost chemat la un interviu si nu stiu ce sa fac???? Va rog sa-mi dati un raspuns.....Va multumesc..
titius Miercuri, 30 Octombrie 2013
cum e ca dispecer ???...nimeni nu zice nimic de postul asta.....ce program are, cat salariu i-a ???.....am fost chemat la interviu, va rog ceva pareri pertinente...
scorpion Joi, 31 Octombrie 2013
cit ia un manipulant
SCORPION Joi, 31 Octombrie 2013
AU SPUS 750PLUS BONURI DE MASA PLUS BONUSURI
scorpion Joi, 31 Octombrie 2013
inca nu am dat un raspuns
titius Vineri, 1 Noiembrie 2013
harsit Sambata, 2 Noiembrie 2013
Ce dispecer? La paza, transport?
titius Luni, 4 Noiembrie 2013

operator dispecer, la camere, la paza.......ce program are, cam cat ia salariu ???

harsit Joi, 7 Noiembrie 2013

La paza dispecer: salariu cam 1200, lucru fie 1 cu 1 fie 2 cu 2 (adica 2 lucrate de la deschidere magazin pana la inchidere apoi 2 libere....sau 1 cu 1, dupa cum alege magazinul).

anonim Miercuri, 11 Decembrie 2013

va salut!
mi-am depus un cv la dedeman de vreo luna, se deschide in sibiu.
m-au sunat sa ma duc la interviu. Am auzit ca se ia bani frumosi 1500-1700 ba chiar si de 2000 de lei (pt un simplu angajat).

sergiu Miercuri, 11 Decembrie 2013

Consultant vanzari iei 900 + bonurile si cu ce se mai dau bonusuri ajungi undeva pana in maxim 1150 . da iei undeva la 1500 dar in ianuarie si decembrie atunci cand se da cel de al treisprezecelea salar jumatate til da in decembrie si restu in ianuarie. cam la 2000 ajunge un sef de raion.

un fost angajat Miercuri, 11 Decembrie 2013

Salut.Eu am lucrat aprox 2 ani.Am fost prezent inca de la deschiderea magazinului din cluj.La dedeman in cluj( nu zic alte orase) se plateste mult mai bine raportat la salariile din jur,si din alte hipermarketuri sau magazine de profil.Problema este ca nu se pune accent pe lucru cat se pune accent pe imagine. Ai de facut un milion de chestii inauntru ca si consultant vanzari gen,curatenie,receptii,maturat,sters praf,comenzi la furnizori,aranjarea marfii,de multe ori si descarcarea ei.Nu conteaza ca iei un carucior si faci 3 ture de magazin atata timp cat nu stai.Se lucreaza totdeauna peste program.

Salariile de baza vin cam asa: 900 lei cand semnezi, 200 lei bonuri.

Salariile pe raioane sunt aprox urmatoarele: Constructii-1400-1500 lei/luna, Parchet 1300-1400, Sanitare-1100-1300 lei/luna,
Termice-1200,  Electrice -1300-1500, Gradina- 1100-1250, Mobila-1000-1300 lei/luna, Electrocasnice-1000-1200 lei/luna, Chimice-1250, Scule-1300-1500.

EU! Joi, 12 Decembrie 2013
Are idee careva, ce se intampla la a 2 etapa de interviuri,? Am aplicat pentru un post de Sef raion, am trecut primul interviu si mi-au spus ka la al doilea , va fi un interviu de circa 3-4 ore, O sa fie atat un interviu individual, si plus niste teste individuale plus teste cu echipa. daca am inteles bine.... Imi da cineva vreo idee, un sfat ,la ce sa ma astept? Multumesc
EU! Joi, 12 Decembrie 2013

Ar mai fi un aspect, din momentul primului interviu,m-au intrebat de salarizare, si le-am spus un salariu de circa 1900 ron .net.Ma gandesc ca daca am zis atata , sunt de acord cu acesta, din moment ce m-au chemat la ultimul interviu ,? PT sef raion!