Forum despre Deichmann

Burka Duminica, 26 Ianuarie 2014
si ce vau zis de salarii?
Clara Luni, 27 Ianuarie 2014
Eu maine am interviul - al doilea, cu managerul contabil si cu cineva de la HR. Nu stiu nimic de salariu, doar ce era prezentat deja in oferta.
Burka Miercuri, 29 Ianuarie 2014
cum a fost la interviu?
Burka Joi, 30 Ianuarie 2014
marcela clara ati trecut?
raluk Luni, 14 Aprilie 2014
la zoomania ptr 6 ore p zi e 900 lei in mana...2 week-enduri p sapt lucrate
aoleo Duminica, 16 Noiembrie 2014
salar bun pt 4 ore...820 net si tichete de masa..ore suplimentare la greu,neplatite....te angajeaza pt 3 luni proba..apoi te da afara si tot asa mai departe..rotatii de oamenii noi
stelica Luni, 5 Ianuarie 2015
Hm, nu prea inteleg... am mers de multe ori in astfel de magazine si lumea parea destul de linistita. Plus de asta, nu trebuie sa faci altceva decat sa pui la loc pantofii pusi ici colo de clienti, iei bani, emiti bon fiscal si iei din depozit marfa noua, totusi, sunt niste pantofi...
Am stat cu prietena in magazin de mai multe ori (AFI mall) si era sa adorm , desi erau destui clienti care mergeau de colo colo..
Elaa Vineri, 6 Martie 2015
Am fost azi la interviu si salariul net(in mana) este de 640 :| plus al 13lea(in iunie) si al 14lea(de craciun) salariu. Program part time adica 6 ore!!! nu 4!! Sunt 2 ture una de dimineata si una seara. trebuie sa vii mai devreme cu 30 de m. SI pleci mai tarziu cu 30 de m!
NADIA Luni, 23 Martie 2015
Elaa....ce ti-au zis de week-end??? Cum se lucreaza?Si cele 30 min sa vi inainte si sa pleci mai tarziu cu 30, deci 1 ora; intra in cele 6 ore sau pina la urma se fac 7 ore ???
Multumesc frumos .