Forum despre DELL International Services SRL

andra Joi, 25 Octombrie 2012
Buna. Eu am fost contactata de o firma de recrutare pe 21 Septembrie, pe 24 am fost la ei la interviu si pe 27 am fost la DELL(interviu si test). Cei de la DELL mi-au dat raspunsul pe 2 Octombrie:)
Ani Miercuri, 31 Octombrie 2012
Buna. Aveti idee cam care este salariul pt un post de service desk support pe franceza? Ms anticipat!
Lara Duminica, 2 Decembrie 2012
Buna Andra! Felicitari, esti norocoasa! Eu incerc de ceva timp sa ma angajez la Dell insa fara succes; am aplicat dar CV-ul nici macar nu este vizionat, astfel nu am nicio sansa sa fiu chemata la un interviu. Vroiam sa te intreb, acum ca lucrezi la ei, se bazeaza mai mult pe recomandari? Din pacate nu cunosc pe nimeni care ar putea sa imi lase CV-ul la Dell. Mersi frumos!
Bogdan Vineri, 7 Decembrie 2012
aveti idee cine lucreaza pe postul de senior security advisor ? am auzit ca este o echipa de 6 oameni... si cineva de acolo a venit din brno cehia sa lucreze.... as fi foarte interesat de salariu si cateva pareri... multam
versatil Sambata, 15 Decembrie 2012
jobs.dell.com pentru cine vrea sa aplice direct pe site. totusi ma tem ca acolo apar doar pozitiile tehnice, pe pozitiile mai putin tehnice cred ca-si trage capac o minunata firma de recrutare care posteaza pe bestjobs, hipo etc.
Maria Marti, 15 Ianuarie 2013
Buna tuturor! Am gasit acest anunt pe bestjobs si as vrea sa aplic
http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-graduates-software-developers/585277/1 .
Stie cineva ce fel de teste se dau pentru tipul acesta de job si la cat ar ajunge salariul pentru cineva care stie doar engleza?
ionut Vineri, 25 Ianuarie 2013
aplici degeaba la DELL.

am aplicat de o gramade de zile si nici macar acum NU s-au uitat la CV-ul meu de pe ejobs.
Maria Luni, 28 Ianuarie 2013
@Ionut
As vrea si eu sa aplic zilele astea. Tu ce nivel ai trecut la limbi straine ? Poate nu te potrivesti profilului pe care il cauta ei.
Miha Luni, 28 Ianuarie 2013
Puteti furniza mai multe informatii dupa ce ti se face o oferta in cadrul Dell, am inteles ca trebuie sa completezi multe hartogaraie si verificari peste verificari.
alex Joi, 7 Februarie 2013
de acord cu ionut. si in caz ca se uita se uita degeaba. incredibil ce proces de recrutare poate sa aiba, stii germana. stii IT, ai experienta de management, nu ceri ca nesemtitu salariu... dar tot degeaba!!!!!
Maria Vineri, 8 Februarie 2013
Alex, ai fost la interviu sau doar ti-au vizualizat cv-ul?
alex Vineri, 8 Februarie 2013
mi-au vizualuzat CV-ul dupa mult timp dupa ce am aplicat si inca nu am fost chemat la interviu. ok, inteleg, fiecare are propriul sistem de selectie, dar inca nu vad de ce nu m-as potrivi.
needaname Vineri, 8 Februarie 2013
2000e nu iau nici arhitectii, 4500ron la dell inseamna pozitie buna daca ai si certificari in cv.
cris Marti, 16 Aprilie 2013
stie cineva care este atmosfera la dell? ma refer in echipa de programare, si nu pe suport
pastarnac Marti, 16 Aprilie 2013
6500 windows administrator cu ceva certificari la activ.
bani se dau,munca nu prea se presteaza
Archie Miercuri, 23 Octombrie 2013
Aveti idee cu ce firma de recrutare lucreaza Dell?
Dell Luni, 3 Februarie 2014
Salut

Aveti idee cam ce salariu se ofera pt Network Support Senior Advisor ?

Multam.
Berila Joi, 13 Februarie 2014