Forum despre Deloitte Romania

ike Luni, 27 Mai 2013
multumesc!
abcd Marti, 28 Mai 2013
a fost cineva care a ajuns pana la interviul final si a aflat daca a fost acceptat sau nu? Ca sunt curios cam ce beneficii ofera in comparatie cu altele
efgh Marti, 28 Mai 2013
Chiar..si eu sunt curios, cu toate ca nu sunt implicat in procesul asta de recrutare. Aveti idee de salariu pentru entry level, adica assistant? Peste 2000, de genul 2100-2200-2300 ? Bonuri de masa?
@abcd Marti, 28 Mai 2013
de abia au inceput interviurile...in jur de 15 iunie o sa se primeasca oferta de angajare...
X Marti, 28 Mai 2013
Mai e un interviu cu un partener si dupa primesti oferta.bafta multa !
@@abcd Marti, 28 Mai 2013
Aveti idee de cand se incepe efectiv, in cazul unui raspuns pozitiv? In jur de 15 iunie se primesc ofertele, deci se incepe de la 1 iulie, sau din octombrie, de exemplu, spre inceputul sezonului de audit?
@ Marti, 28 Mai 2013
nu stiu sigur cand incepi...ceilalti incep prin septembrie-octombrie. la deloitte cred k mai devreme, prin august...
@@ Marti, 28 Mai 2013
Da, la K sigur se incepe in septembrie. La ceilalti nu stiu. De ce s-ar incepe la D mai devreme?
@@ Marti, 28 Mai 2013
*octombrie, scuze
@ Marti, 28 Mai 2013
fiecare are propria politica si propria organizare....cat despre D, cand am aplicat pe site-ul lor scria cu incepere din luna august, dupa absolvire.
blabla Marti, 28 Mai 2013
Salut. Parca la AC au zis ceva ca pana la inceputul lunii iunie se dau raspunsurile. Asta nu mai ramana valabil?
@bla bla Marti, 28 Mai 2013
E valabil..in jur de 15 iunie afli daca te accepta, oferta, bla bla......si poti incepe de la 1 aug, 1 sept, etc...cand vor decide ei. Dar in principiu in jur de 15 iunie afli daca esti acceptat.
X Marti, 28 Mai 2013
Are cineva idee cate pozitii de junior sunt pentru fiecare departament in parte ?
@ efgh Marti, 28 Mai 2013
Din ce am auzit eu, salariul pentru entry-level in Big 4 ar fi undeva putin peste 2000 lei. Dar e si munca foarte multa, dar orele suplimentare sunt platite. Probabil ca poti sa iei 2500 ron, dar nu stiu nimic sigur, doar din ce-am mai auzit si am discutat cu alte persoane.
Xxx Marti, 28 Mai 2013
Vrei sa zici 2500 de lei cu tot cu orele peste program sau ca salariul net de baza se duce pana la 2500 de lei ?
sefu Marti, 28 Mai 2013
cu totul 2500.
m Miercuri, 29 Mai 2013
buna. a primit cineva mail ca nu au trecut de AC? ms
@m Miercuri, 29 Mai 2013
Nu e mail, e un telefon care te anunta ca ai trecut si esti asteptat la interviu.
m Miercuri, 29 Mai 2013
intrebasem de cei care nu trec....acestia primesc un mail, nu sunt sunati.
cris Miercuri, 29 Mai 2013
ce fel de intrebari sunt la teste? vreo 2-3 exemple daca poate sa imi spuna cineva :)