Forum despre Deloitte Romania

Bilbao Joi, 11 Iulie 2013
Bravo, George, frumos scris! Bine ca mai sunt si oameni care stiu ce vor pe lumea asta, nu numai "pomanagii".
dorel Vineri, 12 Iulie 2013
E cineva pe audit care a primit oferta ?
andreea Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Internship in Audit...imi poate oferi cineva detalii despre acest internship?..multumesc
Gulliver Marti, 26 Noiembrie 2013
Imi poate spune cineva cam cat se castiga pe Data Analysis ?
Busy people Miercuri, 4 Decembrie 2013
Pe scurt, pentru cine are disponibilitate, dorinta si ambitie puternica pentru a lucra si a isi construi o cariera aici, este locul perfect. Presupune sacrificii, pe care nu le constientizezi poate chiar acum, insa in cativa ani se va vedea investitia.

Pentru cine isi doreste flexibilitate, dezvoltare personala (nu doar profesionala), timp liber si o viata echilibrata, programul nu ii va permite aceste lucruri.

Sunt foarte multi oameni poate chiar mai bine pregatiti decat cei care lucreaza in Big4 care nu au dorit, pur si simplu, sa faca sacrificii pentru afirmarea in acest domeniu. E un loc de munca bun sau rau strict in functie de ce iti doresti tu si de cat timp esti dispus sa aloci job-ului.
Anda Miercuri, 19 Februarie 2014
In urma interviului final, in ce interval de timp ati primit un raspuns? Exista posibilitatea sa astepti degeaba un raspuns?
atehnic Miercuri, 19 Februarie 2014
da
pt Anda Sambata, 22 Februarie 2014
poti te rog sa ne dai putine detalii dspre etapele procesului de recrutare si pentru ce oras ai aplicat?mersi mult
me Sambata, 26 Aprilie 2014
Stie cineva in ce constau probele de la assessment center pentru junior tax consultant?
cristina Marti, 29 Aprilie 2014
Cum se aplica pentru internship? A trecut deadline-ul pt vara aceasta? Multumesc
CCC Luni, 12 Mai 2014
Buna. Poate sa mi dea cineva informatii in legatura cu assesment center pentru junior auditor? Vor fi intrebari tehnice despre audit pe parcursul interviului? Cum ma pot pregati ...
John Doe Marti, 13 Mai 2014
Aveti astazi assesment center-ul ? la 16:00 ?
Mihai.G. Marti, 13 Mai 2014
Atata va maimutariti pt assessement centerul asta. eu am intrat lejer acum 1 an fara sa intreb pe nimeni. atatia morcovi in fund! De esti bun intri, de nu, nu!
gabriela Marti, 27 Mai 2014
A fost cineva la campania asta de recrutare in Timisoara?
Deea Joi, 19 Iunie 2014
Ce salariu este pt junior tax consultant?
mirela Joi, 25 Septembrie 2014
buna seara,am aplicat saptamana trecuta pentru post de contabil BPO. Va rog imi poate da cineva mai multe detalii cu privire la nivelul salarial, atmosfera generala in birou?! ...
ana-maria Vineri, 26 Septembrie 2014
Buna, are cineva idee care este remuneratia maxima care se poate obtine intr-un intership full-time?
Monica Vineri, 10 Octombrie 2014
@ana-maria Ai trecut de selectia aplicatiilor deja?
George Sambata, 11 Octombrie 2014
Buna, are cineva idee in ce consta testele pentru internship? Sunt asemanatoare ca alea de pe site-ul lor?
fericit angajat anaf Duminica, 16 Noiembrie 2014
pot sa-ti spun ce am dat eu anul trecut.un test de contabilitate destul de consistente cu vreo 15 cerinte, care te trece rau de tot prin contabilitate. din punctul meu de vedere ...