Forum despre Dennemeyer & Associates

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 25 Noiembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Dennemeyer & Associates SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Dennemeyer Romania.

antrenorul Vineri, 25 Iulie 2014
Salut,

Dennemeyer sunt o firma cu reprezentante in mai multe tari. In Romania au birou doar in Brasov. Ca si solutii folosesc Salesforce ca CRM si 2 solutii dezvoltate intern.

Interviul "tehnic" (caci am aplicat pe o pozitie tehnica) a fost departe de a fi cu intrebari tehnice si mai mult de consultanta.

Oamenii sunt draguti si au un domeniul de activitate destul de interesant... insa si destul de plictisitor cred: proprietate intelectuala.